Interiérový dizajn

Malý byt s eklektickým nábytkom – výraznými vzormi a farbami

malý bytový dizajnér svetlo modré červené sklo couhctisch lindsay mens craig

Je veľmi odvážne naplniť malý byt toľkým vzorom, farbami a nábytkom, ale to Dizajnér Lindsay Mens Craig šikovne to naplánoval a naozaj to funguje!

Zariadenie malého bytu – projektant Lindsay Mens Craig

lindsay mens craig designer malý byt

Obývačka

Za pohovkou je malá čierna komoda, ktorá skrýva škaredý priedušný kryt. Plus akcent v čiernej farbe v miestnosti zvýrazní ostatné farby, “hovorí Lindsay.

Zariadenie malého bytu – vizuálne zväčšenie malej miestnosti

malý byt drevený príborník nástenné zrkadlo modré sklenené vázy

Z tohto uhla to nepoznáte, ale konferenčný stolík je v skutočnosti dlhý 2 metre. Priatelia Lindsay Mens Craig si neboli istí, ako sa nábytok zmestí do tejto kompaktnej obývačky, ale vďaka elegantným kreslám a veľkému nástennému zrkadlu malý priestor žiari. Medzitým sa červené tulipány odlišujú od koherentnej zbierky váz z modrého skla.

Návrh chodby

chodba dizajnová lavička foto stena svetlo modrá malý byt

Lindsay zmenila svoju chodbu na malú galériu s fotografiami. Lavica je ideálna na obúvanie, ukladanie ťažkých tašiek s potravinami alebo slúži ako ďalšie sedadlo, keď okolo idú hostia.

Jedáleň v obývačke

Zariadiť malý byt jedálenský kút sklenený stôl okrúhle vetvy deco

Lindsay využila výhody malého posedenia v obývačke a spojením skleneného a kovového nábytku s čistými líniami vytvorila elegantný jedálenský kút. Okrúhly jedálenský stôl zaisťuje bezproblémový prechod, zatiaľ čo ľahký dizajn stoličiek ich robí v otvorenom koncepte menej nápadnými..

Akcentová stena

pruhy stena tmavošedá biela koralová farba

Počas prvého týždňa, keď sa presťahovala do svojho nového bytu, Lindsay namaľovala na stenu osem palcov pásov, aby v obývačke vytvorila akcent. Nakoniec sa tmavosivé pruhy stali dokonalou kulisou pre koraly z obrazu a stolice.

spálňa

lindsay mens Craig design malá spálňa žltá ovčia koža

„Verím, že by ste mali klásť dôraz na dobre stavané krásne veci, aj keď inde musíte odrezať rohy,“ hovorí Lindsay. „Napríklad som najskôr chcel vytrhnúť koberec v spálni, ale namiesto toho som položil ovčiu kožu, aby som ušetril peniaze, pretože som už dával dôraz na komodu.“ Spálňa je väčšia s oknami od podlahy po strop s žiadne záclony a iné dekorácie.

Ozdobte farbou

malý byt lindsay pánsky Craig stojan na šperky zlatý

Lindsay sa skutočne podarilo skombinovať intenzívnu modrú, sýto ružovú, svetlo žltú a trblietavé akcenty a mosadz. Od útulných prikrývok a vankúšov až po pekné šperky, ktoré visia na rozmarnom stojane na komode.

Malý byt v São Paule s praktickým a štýlovým zariadením