Interiérový dizajn

Majstrovské dielo v modernom dizajne interiéru bytu

„Township Solln“ od Borisa Koya

magneticke-osvetlenie-byt-boris-koy

Uplynulé tri roky boli veľmi úspešné Boris Koy a jeho vlastné dizajnérske štúdio. Spolu so svojim tímom nám dal veľa dych vyrážajúcich nápadov v moderný dizajn interiéru bytu zobrazené. Tento článok je venovaný presne jednému z jeho majstrovských diel. „Township Solln“ fascinuje svojim minimalistickým interiérovým dizajnom, ktorý je charakterizovaný jednoduchosťou, luxusom a originalitou.

Pohľad na moderný dizajn interiéru bytu v Mníchove

minimalistický-byt-interiér-Mníchov

Hotel sa nachádza v centre mesta Mníchov, jedného z najmodernejších a najprogresívnejších miest v Nemecku. „Township Solln“ je mestský projekt navrhnutý s dôrazom na eleganciu, jemnosť a útulnosť a je obklopený nadpozemskou krásou. Taký druh moderný dizajn interiéru bytu môžu si vybrať ľudia, ktorí vedia, čo chcú od života. A jedna z tých vecí, ktoré chcete, je absolútny luxus.

„Township Solln“ s biely moderný dizajn interiéru bytu

moderný-byt-minimalistický-interiérový dizajn

Čisté línie a majestátnosť každej časti a tohto kúta moderný dizajn interiéru bytu splynúť v jednu harmóniu. Svetelné zdroje zabudované v všetkých miestnostiach – podlaha, skrinky a strop – fantasticky rozžiaria celý byt. Tiež to vytvára pocit tajomstva a tajomstva na celom mieste Apartmán s minimalistickým interiérovým dizajnom dodal. Biele prvky a nábytok sa zdajú byť jedinou voľbou pre túto rozprávku o ľahkosti.

magický nápad na osvetlenie pod policovým systémom

magický-osvetlenie-nápad-pod-policou-systém


Biela a svetlo sú najdôležitejšími symbolmi v moderný dizajn interiéru bytu. Sú kombinované s inými materiálmi, ako je sklo, mramor a oceľ. Niektoré prvky dreva sú pridané kvôli kontrastu – v určitých častiach podlahy, nábytku a obytných priestorov. Kožený damaškový gauč a kreslá spolu s krbom dodávajú tomuto chladu teplo, ale sú úžasné moderný dizajn interiéru bytu.

Abigail

    veľká kúpeľňa s čistými líniami

large-bathroom-clear-lines

veľké umývadlo v kúpeľni

veľká umývadlo-kúpeľňa


veľká sklenená sprchová kabína – moderný dizajn kúpeľne

veľký sklenený sprchovací kút-moderný dizajn kúpeľne

moderný životný nápad pre Badezimmer

moderná-kúpeľňa-bývanie-nápad

“>