Interiérový dizajn

Škandinávsky dizajn v koncepte miestnosti bytu „Maja“ od Deko

Biele interiérové ​​drevené akcenty-zariadenie v škandinávskom štýle

Dizajn je možno prvá vec, ktorá vám napadne, keď sa povie Fínsko. Slávny fínsky interiérový časopis Deko sa v lete zúčastňuje veľtrhu bývania Fínsko 2013 a predstavuje exkluzívny podkrovný byt „Maja“. Veľtrh bývania je každoročný Škandinávsky dizajn Fórum na podporu inovatívnych dizajnových riešení. Pokiaľ ide o architektúru, krajinu a interiérový dizajn, podujatie určuje trendy do budúcnosti. Účastníci sú uznávaní alebo debutujúci výrobcovia a dizajnéri nábytku, ktorí chcú predstaviť svoje výtvory svetu.

Bohatý škandinávsky dizajn od spoločnosti Deko

Architektúra podkrovného bytu Fínsko Maja Interiérový dizajn-čiernobiele kontrasty

Obytné budovy špeciálne postavené a vybavené na podujatie môže verejnosť navštíviť a kúpiť a presťahovať sa bezprostredne po skončení podujatia. Veľtrh bývania Fínsko pre Škandinávsky dizajn sa koná do jedného mesiaca – od 12. júla do 11. augusta v Hyvinkää.

Škandinávsky dizajn stelesňuje individuálnu živú kultúru

Interiér v škandinávskom štýle vytvára kontrasty čiernej a bielej

Dizajn a jednoduché formy sú hlavnými črtami bytu Maja. Navrhli ho samotní obyvatelia pod vedením hlavnej redaktorky časopisu o výzdobe -Ully Koskinen. Škandinávsky štýl odráža domácu výzdobu škandinávskych ľudí. Obytný priestor je neutrálny a jednoduchý. Masívne betónové podlahy a hladké biele povrchy prinášajú do bytu chladný nádych. Nábytok sa vyznačuje funkčným minimalizmom. Jedinečné detaily inšpirované priemyslom dotvárajú obraz.

Severné vrcholy pre byt z Dekorácia

Maja Wohnung-Design jednoduchý čiernobiely dekoračný časopis Projekt Fínsky veľtrh bývania

Štýlová čierna deka je príjemným vrcholom a vytvára pocit pokoja a bezpečia. V minimalistickom obytnom priestore je vytvorený dojem hĺbky. Farebné koberce, eklektické dekorácie a ornamentálne vzory nie sú potrebné na vytvorenie útulného prostredia – všetko sa zredukovalo na jednoduchý vzhľad. Drevené stoličky vyrobené z ľahkých druhov dreva poskytujú viac tepla a bezpečia. Nábytok a zariadenie zapôsobí svojou pokojnou eleganciou, čistou estetikou a funkciou, pretože bývanie by malo byť predovšetkým praktické.

Upokojujúce svetlo vypĺňa obytný priestor

 

Maja byt dizajn spálňa vstavaná skriňa škandinávsky

Zariadenie v škandinávskom dizajne

Nábytkový dizajn štýl zariaďovania Veľtrh bývania Fínsko

Spojenie s prírodou sa prejavuje všade v byte

Fórum dizajnu-Fínsko Deko-Magazin Maja-Haus-Projekt Loft

Pocit pokoja a relaxácie vonku

Záhrady Maja Wohnung-Fínsko Veľtrh bývania 2013 Betónové drevené obklady

Životný štýl z Fínska

Veľtrh bývania Fínsko-Dekoeinrichtung-Maja Haus-Vonkajšie zariadenia v blízkosti prírody