Interiérový dizajn

Interiér charakterizuje eklektický kancelársky nábytok – betón a drevo

Kancelársky nábytok

Známa softvérová spoločnosť v San Franciscu naliehavo potrebovala nový, moderný vzhľad svojej kancelárie, ktorý si zákazníci obľúbia a kde sa budú zamestnanci cítiť príjemne. the Kancelársky nábytok, ktorá vznikla po tom, čo renovačné práce ďaleko presiahli vaše očakávania. Ide o moderný odvážny projekt, kde betón a drevo zohrávajú hlavnú úlohu.

Eklektický interiér kancelárie v centre San Francisca

Laserový rezač na delenie miestností na rozdelenie kancelárie

Softvérová spoločnosť Giant Pixel v San Franciscu poverila dizajnové štúdio O plus s úlohou moderny Kancelársky nábytok pre svoju kanceláriu v centre San Francisca. Štvrť je známa svojou vintage architektúrou. Vďaka susedom, ako je jedna z najlepších reštaurácií v meste a jednej z najznámejších kaviarní, musel interiér vyzerať pôsobivo. Výzvou pre architektov bolo rozumne navrhnúť dostupný priestor a zároveň podčiarknuť aktivity spoločnosti. Spojovacím prvkom v interiéri je výber materiálov – betónu a dreva. Hrubá krása betónových stien kontrastuje s rustikálnymi drevenými trámami. Kombinácia betónu a dreva charakterizuje interiér a je dokonalou „scénou“ pre nábytok z materiálov s vysokým leskom.

Kancelársky nábytok inšpiruje kombináciou rustikálneho a industriálneho štýlu

Drevené trámové stropy navrhnuté do interiéru kancelárie

the Kancelársky nábytok inšpiruje štýlovou kombináciou rôznych životných štýlov. Laserom delený kovový rozdeľovač miestnosti definuje dve oblasti – prijímaciu miestnosť a kancelárske priestory. Recepcia je špeciálna výroba a bola vyliata z betónu. Útulný bar s koženým nábytkom ponúka príležitosť porozprávať sa so zákazníkmi v neformálnej atmosfére. Kancelárske priestory sú rozdelené na dve časti – konferenčnú miestnosť s krbom a otvorený priestor, kde si zamestnanci môžu vymieňať skúsenosti.

Konferenčná miestnosť so sklenenými stenami

Nápad na dizajn interiéru kancelárie

Špeciálna výroba nábytku pre prijímaciu miestnosť pre zákazníkov

Lesklý nábytok interiér recepcie recepcie

Práca v uvoľnenej atmosfére

Posedenie Voľný čas Práca s notebookom

Kožený nábytok v bufete

LED podlahové svetelné reťaze, posedenie, kožený nábytok

Interiér charakterizujú drevené trámy

Kaviareň drevený nábytok osvetlenie podlahy