Interiérový dizajn

Francúzske moderné domáce zariadenie pre kreatívnych ľudí

malý-moderný-bytový nábytok-THE Architectes

Vitajte v Maison V. Toto je pôsobivé moderný nápad na domácu dekoráciu pre umeleckých a nezávislých ľudí, ktorým na slobode v rámci vlastných štyroch stien skutočne záleží. Ako každý iný moderný nápad na domácu dekoráciu, so sebou prináša aj potrebné pohodlie a útulnosť. Svieži a ľahký byt má všetko, čo potrebujete. Čas na relaxáciu, domáceho ducha a krásu.

moderný nápad na zariadenie domácnosti s drevenými prvkami

prvky byt-interiér-nápad-drevo

“Architekti” je francúzske štúdio, ktoré robí tento úžasný, luxusný a moderné domáce zariadenie vytvorený. Bola postavená v roku 2010 a odvtedy slúži ako perfektné útočisko pre mladý pár. Každý sa snaží cítiť vo svojich komnatách pohodlne a dobre. Celková rozloha Maison V je 70 m2 so štvorcovým tvarom a nachádza sa vo Francúzsku.

moderné bytové zariadenie pre kreatívnych ľudí

moderný-byt-interiér-drevená-podlaha-strop

Drevo, plast a sklo sú ekologickými materiálmi na jeho stavbu moderné domáce zariadenie pre ľudí, ktorí hľadajú útulnosť a miesto, kde sa môžete skryť pred celým svetom. Ako vidíte, okná nie sú také veľké a široké, ale stačia na to, aby do štúdia zaplavilo slnečné svetlo. Pridajte k tomu jemnú hnedú, bielu a béžovú farebnú schému a dokonalú moderný nápad na domácu dekoráciu Je tu.

malá biela kuchyňa s drevenou doskovou výzdobou

malá-biela-kuchyňa-drevená dekorácia

Možno sa čudujete, prečo sme to urobili moderné domáce zariadenie zavolajte domov nezávislým a kreatívnym ľuďom. Pozrite sa na izby, nábytok a dekory v priestoroch Maison V. Okrem krásnej sedačky s vtipným farebným damaškom a nízkeho stolíka v čínskom štýle v obývačke nájdeme oddelené zóny pre knižnicu a pre DJ -a. paluba v byte. Môžu byť naplnené inými umeleckými pomôckami pre vaše osobné hobby.

Abigail

  biela kuchyňa s drevenou podlahou od THE Architects

biela-kuchyňa-drevená podlaha-THE-Architectes

myšlienka malého moderného bytu od THE Architectes

malý-moderný-byt-nápad-THE-Architectes

Interiér bytu od THE Architectes

  byt-interiér-plán-od-THE-Architectes