Interiérový dizajn

Elegantný loftový byt s krásnym výhľadom – nápady na bývanie z Brazílie

Podkrovný byt Brazília-biely dizajn obývačky s červenou stenou

Toto moderné Podkrovný byt s krásnym výhľadom na Atlantik je možno snom mnohých ľudí. Poloha je určite veľmi atraktívna – na atlantickom pobreží Brazílie, v Barra da Tijua – známej obytnej štvrti juhozápadne od Rio de Janero. Tento úžasný projekt sa volá LUZ a bol vytvorený Christiane Laclau a Rafael Borelli a úspešne dokončený v roku 2007..

Jedinečný podkrovný byt s fantastickým výhľadom

Konferenčný stolík z bieleho koženého sedacieho nábytku

Brazílske architektonické a dizajnérske štúdio v tomto projekte realizovalo mimoriadne zaujímavé nápady. Celková plocha Podkrovný byt má 2 475 metrov štvorcových a je viac ako dostačujúca pre 4 -člennú rodinu. Majitelia tohto podkrovného bytu s veľkým strešným balkónom sú mladý pár bez detí. Byt má 2 symetrické časti takmer v tvare krídel. Okrem toho sa priamo pred vstupnými dverami nachádza veľká hlavná obývacia izba. Okrem tohto vnútorného priestoru majú všetky izby výhľad na pláž a Atlantický oceán orientovaný na juh. Drevená podlaha vytvára vizuálny prechod medzi miestnosťami.

Podkrovný byt s minimalistickým zariadením

Zariadenie podkrovia podkrovný byt LUZ dizajn obývačka

Očarujúci interiérový dizajn je znakom luxusu, štýlu a vysokej kvality života. Svetlé miestnosti, vzdušný pocit priestoru, veľa farebných akcentov – všetko je vkusne a prítulne prevedené. Byt Luz fascinuje jednoduchými líniami a jasnými tvarmi. Hlavným cieľom projektu bolo vytvoriť priestranné a svetlé obytné prostredie. Majitelia chceli hlavnú miestnosť dostatočne veľkú na oddych, dve domáce kancelárie, prispôsobené a vybavené tak, aby vyhovovali špecifickým potrebám každej z nich. Domáce kancelárie majú dostatok vstavaných policových systémov s integrovanými posuvnými stenami, ktoré za sebou skrývajú knihy. the Podkrovný byt má veľkú, svetlú spálňu a štyri kúpeľne. Všetky miestnosti sú dobre osvetlené a vetrané. Útulný strešný balkón ponúka možnosti relaxácie na čerstvom vzduchu.

Elegantný podkrovný byt s očarujúcimi akcentmi

Útulný podkrovný apartmán-červená skrinka s akcentmi

Medzi obývacou izbou a kuchyňou boli nainštalované veľké posuvné dvere. Izby sú oddelené a zateplené kvalitnými drevenými alebo sklenenými dverami – krídlové dvere, posuvné dvere a otočné dvere. Po zatvorení tieto podivné dvere zvýraznia minimalistický vzhľad. Predtým, ako architekti Laclau + Associates Borelli prerobili izbu, Podkrovný byt nepohodlné a malo málo úložného priestoru. Pohodlný kožený nábytok jednoduchých tvarov a elegantného dizajnu definuje obývaciu izbu. Interiér má prirodzený vzhľad, jemné textúry, neobvyklé stropné svetlá a dekorácie. Geometrické čiary vytvárajú zaujímavé kontrasty. Napokon, umelé osvetlenie bolo tiež predmetom starostlivého plánovania.

Atraktívny dizajn steny

Nápady na dekoratívne steny Nástenné steny

Podkrovný byt – individuálny dizajn

Moderný podkrovný byt s farebnými detailmi

Strecha bytu Stropné svetlá Luz

minimalistické nápady na bývanie v interiérovom dizajne

Vstavaná polica pre domácu kanceláriu so sklenenými dverami

Nápady na dizajn domácej kancelárie

Vstavané police pre dizajn domácej kancelárie

Elegantná spálňa v bielej a hnedej farbe

Dizajn spálne biela hnedá obyčajná

Dizajnový byt v Brazílii

Svetlý bytový dizajn dreveného podlahového stropného osvetlenia

Nápady na vybavenie kancelárie

Nápady na dizajn kancelárie, biela čierna stolička

minimalistický interiér v čiernej a bielej farbe

Pohľad na dvere predsiene chodby čiernobielo

Strešná terasa s výhľadom na Atlantik

Strešný balkón drevené zábradlie byt Brazília

Elegantný dizajn kúpeľne

Vybavenie kúpeľne- čisté biele béžové stropné svetlá

Barra da Tijua

Apartmán Luz Brazília Barra da Tijua

Plán podkrovného bytu

Byty Brazília schéma plánu

Dizajn bytu LUZ Brazília

Architektúra bytu plán budovy