Interiérový dizajn

Dierované panely z dreva a plastu vytvárajú doma väčší poriadok

Dierované panely vyrobené z dreva deco-drevené hmoždinky-polica-zavesenie-kaktus-drevené korálky

Ak chcete žiť vo vždy upratanom prostredí, potom vám pomôžu kreatívne nápady na ukladanie. Pokiaľ ide o poriadok v domácnosti, neexistuje nič univerzálnejšie Dierované panely vyrobené z dreva a plastové. Môžu byť použité v každom obytnom priestore a poskytujú ďalší úložný priestor pomocou drevených hmoždiniek. Dnes vám dáme pár nápadov, ako môžete použiť dierované dosky na to, aby bol váš domov upravenejší.

Dierované panely z dreva môžu byť navrhnuté podľa želania

Dierované panely z drevených drevených hmoždiniek-presúvanie-dosiek-jednoducho-rýchlo-vytváranie políc

Dierované dosky sú veľmi praktické dosky, ktoré sú zvyčajne pripevnené k stene, a preto stále hovoríme o dierovaných stenách. Užitočné dosky nájdete v rôznych materiáloch, z ktorých najbežnejšie sú drevo a plast. Jeho najlepšou vlastnosťou je možnosť prispôsobiť panel podľa potreby. Dierované drevené panely sa používajú spolu s drážkovanými alebo hladkými drevenými hmoždinkami, ktoré sa vkladajú do otvorov. Môžu byť na ňu umiestnené police alebo dokonca skrine, čím sa v byte vytvorí ďalší úložný priestor.

Úhľadná kuchyňa s perforovanými drevenými panelmi

Dierované panely z dreva kuchyňa-jedáleň-ďalší úložný priestor-police-nástenné skrinky

Stalo sa vám niekedy, že skrinky v kuchyni sú nedostatočné a položky skončia ležať na pracovnej doske? Problém je možné vyriešiť pomocou veľkej dierovanej steny. Okrem toho môžete vždy zmeniť usporiadanie políc, ak ich chcete použiť na niečo iné.

Viac úložného priestoru s drevenou perforovanou stenou

Dierované panely z dreva kuchyňa-dizajn-objednávka-vytvoriť-police-háčiky

Dierované drevené panely sú tiež vyrobené z masívneho dreva, čo zaisťuje ich pevnosť a robustnosť. V kuchyni môžu byť pripevnené v blízkosti pracovnej dosky, takže sú ideálne na skladovanie šálok, pohárov a kuchynských doplnkov všetkých druhov.

Vytvorte poriadok v malom byte pomocou drevených perforovaných panelov

Dierované panely z dreva perforovaná stena-kuchyňa-spálňa-nápad na spoločný dizajn

Dierované steny sú dobrým vybavením malých kompaktných bytov s malým úložným priestorom. Táto obývacia izba je tiež spálňou a malou kuchyňou, ktoré sú oddelené sieťou. Tieto dve miestnosti zdieľajú spoločnú drevenú perforovanú stenu s množstvom políc.

V kuchyni vytvorte ľubovoľný počet políc

Dierované panely-drevo-perforovaná-stena-malý-byt-kuchyňa-upratovanie

Pretože je kuchyňa malá, sú spodné police veľmi užitočné. Najčastejšie používané jedlá sú obvykle umiestnené na vrchu, aby boli vždy po ruke. Predmety, ktoré sú zriedka potrebné, by mali byť umiestnené vyššie na drevenú dierovanú dosku, pretože ich je možné vziať iba pomocou rebríka.

Dierované panely z dreva – praktické a krásne

Dierované dosky-drevená dekorácia-úložný-priestor-drevené dosky-hmoždinky-stena

Perforované panely z dreva môžu byť tiež použité ako dekorácia. Na drevené hmoždinky môžete pripevniť obrázky, na poličky umiestniť malé kvetináče alebo organizovať knihy.

Vyrobte si sami perforovanú stenu z drevených hmoždiniek do každej obývačky

Dierované dosky-drevo-perforovaná stena-drevené hmoždinky-police-úložný priestor-vešiaky-vešiaky-dekorácia

Ak si chcete vyskúšať nový kutilský projekt, môžete si skúsiť vyrobiť drevené dierované panely sami. Na tento účel budete potrebovať drevené dosky, vŕtačku a drevené hmoždinky.

Praktický nápad na zariadenie vstupného priestoru

Dierované drevo-chodba-taška-klobúk-kľúč-háčik-vázy-suché kvety

Nemal by sa zanedbávať dizajn vstupného priestoru alebo chodby. Objednanie tejto miestnosti vám pomôže nemeškať tým, že budete mať po ruke všetko potrebné.

Ako vešiaky používajte drevené dierované panely

Dierovaná doska-drevo-taška-vešiak-stena-doska-praktický-dizajn

Jednotlivé drevené hmoždinky slúžia aj ako vešiaky na tašku a kľúč. Na poličky môžete napríklad odložiť okuliare, parfum alebo rukavice. Vázy s kvetmi alebo suvenírmi sú vhodné ako ozdoba.

Plastové perforované panely v modernom byte

Dierované-plastové regály-moderný-byt-zariadenie-nápad

Namiesto perforovaných panelov z dreva môžu byť na moderné bytové zariadenie použité plastové. Odnímateľné spojovacie čapy a nádoby umožňujú individuálne navrhnúť dierovanú stenu.

Elegantná polička na knihy

Dierovaná plastovo-biela-vytvorte-odkladací-priestor-polička na knihy

Pohyblivé kontajnery poskytujú množstvo možností skladovania. Bielu perforovanú stenu je možné použiť aj ako krásnu poličku s knihami.

Plastová perforovaná stena na zavesenie nástrojov

Dierované dosky-plast-dierované-steny-nástroje-dom-záhradníctvo-poriadok

Náradie v garáži sa ľahko organizuje pomocou plastovej dierovanej dosky. Tu sa namiesto drevených hmoždiniek používajú kovové háčiky. Na veľkej dierovanej stene je vždy priestor pre nástroje pre domáce a záhradné práce.

Navrhnite si doma kútik remesiel

Dierované panely-plast-drevené rámy-umenie-steny-materiály-drotár-farba

Pre všetkých, ktorí radi robia ručné práce doma, sú perforované panely ideálne na praktické upratanie v rohoch remesiel..

Dierovaná stena z mramoru – moderný držiak na fľašu vína

Dierovaný mramor-biela-stena-držiak na fľašu vína-kovové hmoždinky

Ak ste zberateľom vína, môžete fľaše vína usporiadať na elegantnej dierovanej stene. Vždy tak môžete nájsť fľašu, ktorú potrebujete, a zároveň mať krásne navrhnutú stenu.

Elegantný apartmán s perforovanou mramorovou stenou

Dierovaný mramorový držiak na fľašu vína-nástenná kovová hmoždinka-moderný byt

Dierované steny pre moderný byt by mali byť prispôsobené interiéru. O jemnej chuti hovorí držiak na fľašu vína na stene z mramoru s osvetlením.