Halloween

Sami si vyrobte alebo kúpte kostým opice pre dospelých mužov, ženy alebo deti

kostým opice dospelí vyrábajú nápady pre deti deti halloweenska karnevalová párty

Ako to, že to každý vyznieva, že vystupovanie ako primát je negatívna vec? Nerozumieme Myslíme si, že pokračovať v lenivej mágii by bolo úžasné z mnohých dôvodov. Gorily nie sú opice, ale sme si celkom istí, že budete radi, že sa s nimi zabavíte aj s kostýmom gorily alebo opice pre dospelých alebo deti. Môžete sa správať tak, ako by ste boli v džungli, a tak sa tam poflakovať, celý deň jesť banány, relaxovať alebo mať skutočne dobrú párty. Ak hľadáte zábavný kostým pre dospelú opicu, ktorý funguje na Halloween aj na karneval, ste na správnom mieste. Do kostýmu opice môžete vkĺznuť podľa niekoľkých jednoduchých krokov, ktoré si vyrobíte sami.

Domáci kostým opice pre dospelých alebo deti

opičí kostým detské nápady halloween karneval párty kombinéza dvojdielne čelo postele

Kostým pre opicu pre dospelých je veľmi obľúbenou voľbou v období okolo Halloweenu a je ľahké pochopiť prečo. Mnoho ľudí si myslí, že opice pôsobia roztomilo, bláznivo a zároveň trochu odstrašujúco a že si jednoducho môžu vyrobiť kostýmy doma a ušetriť tak peniaze. Môžete urobiť základný zvierací kostým univerzálnym a urobiť z neho nejakú opicu z filmu.

opičí kostým dospelí urob si sám dieťa deti nápady halloween tekvica jesenný trávnik

Kúpte alebo použite staré, tmavohnedé tričko a nohavice s dlhým rukávom, ktoré sú tiež hnedé. Potom môžete z kusu svetlohnedého papiera vystrihnúť 30 cm dlhý a 15 cm široký ovál. Horúcou lepiacou pištoľou prilepte kus papiera na prednú stranu trička.

opičí kostým dospelí nakupujú karnevalové predmety nápady pre deti halloweenska karnevalová párty

Ako doplnok si môžete dať tmavohnedú čelenku. Potom z tmavohnedého papiera vystrihnite dva kruhy s priemerom každý 12 centimetrov. Potom sú tu dva oválne tvary zo svetlohnedého papiera, ktoré by mali merať cca 10 cm a sú vlepené priamo do stredu tmavohnedých kruhov.

čelenka filc uši vykrojené tmavohnedá svetlohnedá kombinácia

Potom pripevnite hotové uši na každú stranu čelenky. Najlepším spôsobom, ako to urobiť, je obuť tmavohnedú koženú obuv s čo najmenším počtom detailov. Na napodobnenie opičích rúk si môžete dať hnedé rukavice a outfit doplniť banánom.

Pridajte vlasy a make -up do kostýmu opice

opičí kostým dospelí urob si sám dieťa nápady pre deti halloween karneval párty kombinéza

Na vyrovnanie vlasov použite gél alebo penu. Ak máte dlhé vlasy, skryte ich drdolom na zátylku. Čiernou, tekutou očnou linkou (ceruzka na kontúrovanie očí) nakreslite na špičku nosa malú bodku. Na orámovanie tváre okolo línie vlasov môžete použiť rovnakú ceruzku, ale tmavohnedú.

opičí kostým dospelé dámy tipy na halloween karnevalový večierok aladin opičia vesta líčenie obočia

Hnedou očnou linkou by ste mali začínať od línie vlasov až po palec do tváre, s výnimkou stredu čela. V strede tváre by mala byť očná linka o palec hlbšia, aby tvorila vrchol špicatej línie vlasov. Dokončite svoj make -up maľovaním veľkých červených škvŕn na lícach. Tiež sa uistite, že lícenka je nanesená svetlo ružová a hustá.

Kostým gorily

gorilí kostým detská hojdačka zábavný park slnečný deň

Pri výbere kostýmu pre dospelú opicu vás nemusí uštipnúť divoká opica. Nechajte napríklad svoje dieťa, aby sa s karnevalovým kostýmom premenilo na gorilu. Sme si celkom istí, že tí najmenší v dôsledku toho nezabudnú na všetky svoje ľudské spôsoby, a to je dôležité. Koniec koncov, vždy očakávajú, že sa budú môcť starať o každodenné veci, ako sú práce a stolové správanie. Oblečte seba alebo svoje obľúbené dieťa do tohto kostýmu a budete sa mať spolu skvele.

časti kostýmu gorily maskujú nadýchané látkové vrchné nohavice

Oblečenie sa dá ľahko vytvoriť pomocou kombinézy a masky, pričom na to môžete použiť nadýchanú tkaninu. Ak vás zaujíma tento jedinečný vzhľad a chcete pôsobiť zastrašujúco a zároveň rozkošne, potom je tento kostým gorily pre vás ako stvorený. Dá sa vyrobiť s kombinézou z umelej kožušiny uviazanou na zátylku. Aby ste zaistili cirkuláciu vzduchu a pohodlné nosenie, mali by ste sa rozhodnúť pre priedušný materiál.

gorilí kostým detská sila show vystrašiť pobaviť

Hrudný kus je ľahko vyrobený z Vynilu, ktorý je tvarovaný tak, aby modeloval svalnatý trup. Rukavice a návleky môžu byť vybavené elastickými manžetami, aby boli pekné a pružné. S maskou, ktorá môže mať vopred tvarovanú vinylovú tvár a uši, a kapucňou z umelej kožušiny, ktorá zakrýva celú hlavu, by bolo všetko skvelé.

gorilí kostýmy maratón nummerschieldský most

Všetko, čo si musíte vziať so sebou, je len banánová skrýša pre vás a všetkých vašich gorilých priateľov. Skúste chytiť niekoľko opičích priateľov a užiť si Halloweensku noc ako nikdy predtým.

Kostým Donkey Kong ako kostým opice pre dospelých

kostým osla kong kúpiť profesionálne vyrobenú kravatovú kombinézu

Donkey Kong je jednou z najdobrodružnejších hier, ktorá sa stala veľmi populárnou v 90. rokoch. Postava zlej gorily bola prvýkrát oznámená v arkádovej hre, do ktorej bol zapojený aj známy Super Mario. Ochrannou známkou Donkey Konga je jeho červená kravata, ako aj samozrejme hlaveň, ktorú bežne používa ako zbraň, vozidlo, nábytok alebo prístrešok.

kostým oslíka urobte zo seba chudobnú vysokú sálu - kópia

Kostým Donkey Kong je veľmi ľahko rozpoznateľný vďaka svojmu gigantickému tvaru, a preto je veľmi vhodným variantom na Halloween, karneval alebo inú párty. Jeho oblek je často možné vidieť všade na narodeniny, v cosplayoch a na typických večierkoch. Prečítajte si nasledujúce pokyny a vytvorte si vlastný kostým opice pre dospelých à la Donkey Kong.

Vodítko

opičia kostým maska ​​klobúk top oči s krátkym rukávom plastové gombíky

Základňu hlavy môžete vyrobiť z papierového machu, prikryť ho výplňou a nakoniec prikryť hnedou tkaninou. K celej veci potom môžete pridať ústa. Horný a dolný ret musia byť vyrobené oddelene od červenej plsti pomocou nožníc a lepidla. Po priložení pier si môžete ústa vypchať vatou. Prišite ústny otvor bielou tkaninou, ktorá ho udrží na svojom mieste. Keď to budete mať za sebou, možno budete môcť nakresliť zuby vhodným perom a potom ich namaľovať akrylovou farbou. Aby sa mohla držať na hlave, bola by možnou variantou lyžiarska alebo cyklistická prilba.

opičí kostým dospelí robia zo seba mužov ženy deti nápady halloweenska karnevalová párty

Na čiernu oblasť za očami môžete použiť priehľadný materiál, ako je napríklad sieťovina. Očné buľvy môžu byť zase vyplnené kruhmi s čiernymi zreničkami. Môžete tiež prišiť obočie, nos a uši pre podrobnejšie informácie. Ak chcete získať správnu veľkosť a proporcie hlavy, nájdite a vytlačte obrázky postavy. Potom môžete zhruba načrtnúť výtlačok, aby ste sa rozhodli pre príslušný outfit.

somársky kong vytvoriť svoj vlastný kostým póza červená kravata mikina športové nohavice čiapka hnedé žlté rukavice na hrudi pletené

Rovnako ako v kostýme opice pre dospelých, telo môže pozostávať z jednodielneho celotelového obleku alebo pracovného oblečenia. Musíte však mať skutočne veľké ruky a malé nohy, aby ste postavu udržali vo vzťahu k skutočnej postave z videohry. Nohy môžete napodobniť papučami alebo papučami, zatiaľ čo vaše ruky budú najlepšie vyzerať s boxerskými rukavicami. Navrhované DIY projekty nie sú nevyhnutne ľahko realizovateľné, ale týmito myšlienkami sa môžete samozrejme inšpirovať.