Halloween

Líčenie Spiderman – návody a nápady pre deti i dospelých

maska ​​na tvár spiderman čelo oči

Maľovanie na tvár nie je len skvelým riešením na poslednú chvíľu pre Halloween a Mardi Gras, je mimoriadne obľúbené aj na detských oslavách. Tí najmenší radi vkĺznú do rolí zvierat, postavičiek animovaných filmov a mýtických bytostí. Medzi najobľúbenejšie nápady na maľovanie na tvár patria aj superhrdinovia, ktorí vždy zachránia svet svojimi veľmocami. Dnes vám ukážeme, ako nalíčiť seba alebo svoje dieťa ako Spiderman.

Líčte deti ako Spiderman

maľovanie na tvár spiderman oči líca pavúk čelo

Pre deti je prestrojenie za Spidermana klasikou na kostýmových večierkoch. Nielen chlapci, ale aj dievčatá si radi nasadia červenú masku a predstavia si, že môžu lietať a poflakovať sa. Alternatívou k kostýmu Spidermana je maľovanie na tvár, ktoré funguje veľmi rýchlo a perfektne sa kombinuje s oblečením v správnych farbách.

spiderman šablóna líčenia tváre

Nanášanie make-upu na tvár Spidermana nie je zložité a nezaberie veľa času. Aj keď s maľovaním na tvár nemáte žiadne skúsenosti, vzhľad na prvý alebo druhý pokus funguje veľmi dobre. Nasleduje podrobný návod, ako rýchlo a jednoducho nalíčiť svoje dieťa ako Spiderman. Šablóna make-upu tiež nie je potrebná.

Maľovanie na tvár Spiderman-sprievodca krok za krokom

spiderman make up deti napoly tvár

Možnosti tváre Spidermana sú mnohé. Tento tutoriál vám ukáže, ako si namaľovať iba polovicu tváre. Najprv zozbierajte potrebné materiály:

  • vo vode rozpustná farba na make-up v bielej, červenej a čiernej farbe
  • Špongia na make -up
  • Okrúhla kefa, veľ. 3 a 5

návod na maľovanie na tvár spiderman farba na oči

Začnite s čistou tvárou. Potom špongiu navlhčite a naneste bielu farbu na make-up po kvapkách okolo očí. V tomto kroku nemusia byť kontúry dokonalé.

návod na maľovanie na tvár spiderman tvár červená

Teraz navlhčite druhú stranu špongie a namočte ju do červenej farby. Jednu polovicu lemujte červenou farbou od tváre k nosu, pričom vynechajte oko a ústa.

ako nalíčiť deti ako návod na spidermana

Vyplňte červenou farbou v maľovaných kontúrach, kým nebude farba rovnomerne rozložená. Potom vyčistite vonkajšie obrysy vlhkou handričkou.

návod na maľovanie na tvár spiderman čierne obrysy

S okrúhlou kefou Gr. 5 a čiernou farbou, na začiatku masky nakreslite do stredu tváre kontúru, načrtnite biely okraj oka načierno a namaľte niekoľko línií na líca..

dieťa ako spiderman návod na líčenie pavučina

Nakreslite niekoľko zakrivených čiar medzi čierne čiary, aby ste vytvorili preliačiny pavúka.

návod na maľovanie na tvár spiderman spider paint nos

Nakoniec s veľkosťou okrúhlej kefy. 3 nakreslite na nos malého pavúka. Najľahšie to urobíte tak, že najskôr namaľujete malý a veľký ovál a potom štyri nohy vľavo a vpravo.

Ak chcete, môžete rovnakým spôsobom namaľovať druhú polovicu tváre a vytvoriť tak kompletnú masku na tvár Spiderman.

Nápady na maľovanie na tvár ako inšpirácia

čierny spiderman make-up detský návod

Každý vie, že kostým Petra Parkera je v červenej, modrej a čiernej farbe. V treťom filme Spider-Man je však aj jeho variácia, a to Čierny spiderman. Je to vlastne skôr záporák, a preto je taká maska ​​na Halloween ako stvorená. Ak svoje dieťa nalíčite ako čierneho Spidermana, mali by ste vymeniť iba červenú farbu make-upu za čiernu a namaľovať pavučinu na bielo alebo sivo.

nápady na maľovanie na tvár karneval spiderman

Varianty maľovania na tvár ako Spiderman sú početné. Samozrejme, sami sa rozhodnete, či chcete nalíčiť celú tvár, polovicu z nej ako vo vyššie uvedenom návode, alebo len masku. V nižšie uvedenej fotogalérii sa môžete pozrieť na niekoľko nápadov, ako doladiť vzhľad Spidermana. Dokonca aj niekoľko malých bodiek, línií a kontúr môže úplne zmeniť celkový efekt a pekne zaobliť make-up.

spiderman make up halloween nápady nápady

nápady maľovanie na tvár spiderman spider nose

ako spiderman make-up karneval detská narodeninová oslava

dieťa ako spiderman s použitím mejkapu, halloween, detská párty

maľovanie na tvár spiderman halloween karneval prestrojenie

maľovanie na tvár spiderman tipy na tvár

jednoduché nápady maska ​​na tvár spiderman

make -up spiderman deti maskujú oči

maska ​​spidermana halloween make up girl

spiderman maľovanie na tvár čelo oči

Líčte dospelých ako Spiderman

spiderman make up dámy maska ​​halloween

Napriek tomu, že je Spiderman zvyčajne muž, mnoho žien si tiež vyberá vzhľad pre Mardi Gras alebo Halloween. Superhrdina sa dá interpretovať aj ako žena a výsledky sú skutočne skvelé. Niekoľko nápadov na inšpiráciu a návod na masku Spidermana nájdete nižšie.

Na tvár namaľte masku spidermana

návod spiderman make-up krok 1 make-up oči

Najprv očistite tvár a odlíčte oči. Stačí očné linky, nejaká riasenka a prípadne svetlé očné tiene.

návod spiderman make-up krok 2 namaľujte si tvár na červeno

Okolie očí a nad obočím obrysujte čiernou farbou. Hornú polovicu tváre vrátane čela namaľujte červenou farbou tak, že vynecháte oblasť očí.

návod spiderman make-up krok 3 namaľovať čierne pruhy

Čiernou farbou a štetcom nakreslite na masku zvislé pruhy.

návod na spiderman make-up krok 4 namaľujte pavučinu

Nakoniec prepojte zvislé ťahy so zakrivenými čiarami a namaľujte pavučinu. úplné!

Viac nápadov pre ženy

dekolt dámske líčenie tváre spiderman

Make -up Spiderman – strašidelný pohľad na Halloween

Ak chcete strašidelný make-up na Halloween, môžete zvážiť jednu z tu uvedených myšlienok. Pri prvom líčení dostal Spiderman niekoľko rán pomocou make-upu so špeciálnym efektom, vďaka ktorým bol vzhľad halloweensky príjemný. Náš druhý návrh je Venom – zlá verzia superhrdinu zobrazená v treťom filme.