Halloween

Kostým pre 4 osoby – 45+ zábavných nápadov na Halloween alebo karneval!

Čoskoro príde čas – v noci z 31. októbra na 1. novembra sa budú Halloween vo svete oslavovať vo veľkom. Ste pozvaní na párty a chcete tento rok zažiť festival so svojimi najbližšími priateľmi alebo rodinou? Skupinové kostýmy sú v posledných rokoch stále obľúbenejšie a sú veľmi zábavné! V tomto článku vám ukážeme veľa zábavných a jednoduchých nápadov na kostým pre 4 osoby! Čítajte ďalej a nechajte sa inšpirovať!

Kostým pre 4 osoby

Karnevalové kostýmy 4 ľudia si vytvoria vlastného najlepšieho priateľa Halloween kostým

Motto a témy, ktoré sú vhodné pre skupinové kostýmy pre 4 osoby, sú neuveriteľné. Na niektorých vôbec nezáleží na počte oblečených ľudí, ako sú zombie, piráti, upíri, strašidelní klauni, policajti alebo čarodejnice. Mottom, v ktorom by mal človek viac-menej brať ohľad na počet ľudí, sú predovšetkým známe postavy z rôznych filmov, mnoho superhrdinov či Disney postavičky. Ďalšími skvelými nápadmi, ktoré trochu spestria Halloween alebo karneval, sú napríklad Krotitelia duchov, Flinstonovci, Podivné veci atď. V zásade je vhodné čokoľvek, čo sa vám páči ako kostým..

Kostým Disney princezná pre 4 osoby

Kostým Disney pre 4 osoby vtipné pokyny pre domácich majstrov

Na Halloween alebo na karneval má každý možnosť vkĺznuť do úplne inej a novej úlohy. A ktorá žena by nechcela byť princeznou alebo kráľovnou? Bez ohľadu na to, ktoré maskovanie si vy a vaši priatelia vyberiete – skupinové kostýmy princeznej Disney vyzerajú super krásne a určite priťahujete veľa pohľadov! Obľúbené sú najmä kostýmy Snehulienka, Popoluška a Morská víla Ariel.

Skupinové kostýmy pre 4 osoby – Cruella Devil a 101 dalmatíncov

Skupinový halloweensky kostým pre ženy nápady Disney kostýmy

Pokiaľ ide o kostým Halloween alebo Mardi Gras pre 4 osoby, Disney je nadčasová klasika, ktorá nikdy neomrzí ani nevyjde z módy. Princeznovský look je na vás príliš dievčenský? Potom sa vy a vaši priatelia môžete obliecť ako zbabelci. Čo keby ste napríklad jeden z vás stvárnili zlého Cruella Diabla a ostatní traja stvárnili roztomilých dalmatíncov? Na diabla Cruella budete potrebovať:

 • Čierne šaty a dalmatínsky šál
 • Červené rukavice a vysoké podpätky
 • Dlhý perlový náhrdelník
 • Najdôležitejšou vecou pre kostým Cruella Devil sú samozrejme vlasy. Na to budete používať biely lak na vlasy na ľavú stranu a čierny na pravú stranu.
 • Biely, najlepšie chlpatý, kabát a dlhý držiak na cigaretu úplne dotvárajú váš vzhľad.

Kostým pre rodinnú skupinu pre deti 101 si vyrobte dalmatínske kostýmy sami

Ďalšie 3 dievčatá predstavujú malé psy. K tomu si môžete kúpiť dalmatínsky kostým priamo z karnevalového obchodu alebo online. Alebo jednoducho namaľujte alebo prilepte biele tričko s bielymi legínami alebo sukňu alebo biele šaty s dalmatínskymi bodkami. Psí obojok a psie uši a váš halloweensky kostým sú pripravené. Uši si môžete vyrobiť aj sami a budete na to potrebovať nasledujúce materiály:

 • Biela čelenka
 • Cítil sa v ružovej a bielej farbe
 • čierne plstené pero
 • A takto to funguje: Vystrihnite z plsti tvar ucha a uistite sa, že ružový filc je oveľa menší – je určený pre vnútornú stranu uší. Na biele uši namaľujte alebo prilepte dalmatínske bodky. Potom naň prilepte ružový filc a pripevnite ho k vnútornej strane čelenky. Nakreslite si na nos čierny bod a môžete ísť!

Ak párty, na ktorú sa chystáte, nie je taká chaotická, môžete samozrejme vziať so sebou svojho malého štvornohého priateľa – takto bude váš skupinový kostým vyzerať ešte autentickejšie a jedinečnejšie.

Vtipné nápady na kostým pre 4 osoby – ovocné kostýmy 

Skupinový kostým 4 osoby dámske kostýmy na karnevalové nápady

Farebné ovocné skupinové kostýmy pre 4 osoby patria k najoriginálnejším a najzábavnejším nápadom a skutočne upútajú pozornosť. Jahoda, pomaranč, hrozno, jablko alebo jednoducho vaše obľúbené ovocie – tieto kostýmy sa budú hodiť úplne na každú párty! Najlepšie na tejto myšlienke je, že sa môžete prestrojiť bez veľkého úsilia. K jahodovému kostýmu vám napríklad stačia červené šaty alebo kombinácia červenej sukne a trička. Potom naň prilepte alebo namaľujte niekoľko bielych bodiek a máte hotovo!

Kostým pre prisluhovačov pre 4 osoby

Skupinový kostým prisluhovačov pre štyri osoby Zábavné nápady na kostýmy Halloween

Kto by ich nepoznal – milí prisluhovači sú obľúbenci všetkých detí a tiež mnohých dospelých. Potrebujete funky a zábavné nápady pre svoj kostým pre štyroch? Vlastná výroba roztomilého kostýmu Miniona je oveľa jednoduchšia, ako by ste si mohli myslieť!

Na to budete potrebovať:

 • Modré montérky, modrá sukňa alebo modré nohavice s trakmi
 • Žltá košeľa alebo ak je vonku príliš zima – sveter
 • čierne rukavice
 • čierne topánky
 • žltá čiapočka
 • Čiernou fixkou si na prednú časť nohavíc alebo trička nakreslite „G“.
 • Teraz sa už stačí len obliecť a váš halloweensky kostým je pripravený.

Skupinové kostýmy prisluhovačov 4 osoby jednoduché nápady na kostýmy Halloween

Čo sa týka halloweenskych a karnevalových kostýmov, rozhodujú vždy malé detaily. A z tohto dôvodu vám vysvetlíme, ako sa môžete nalíčiť ako prisluhovač – váš skupinový kostým tak bude dokonale zaoblený.!

Na to potrebujete:

 • Jemný a širší štetec na make-up
 • Aqua make-up v bielej, žltej, čiernej a sivej farbe

A je to také jednoduché:

 • Najprv sa urobia oči. K tomu použite jemnú kefku a biely aqua make-up na maľovanie veľkých bielych kruhov okolo očí.
 • Potom naneste žltý make-up na celú tvár a ponechajte malý priestor okolo bielych tanierov bez make-upu-asi 1 až 2 cm..
 • Opatrne nakreslite sivý rámik pozdĺž bielych krúžkov sivým aqua make-upom.
 • Potom rámčeky okuliarov natrite čiernym make-upom v smere končekov uší.

Jednoduché nápady pre skupinové kostýmy pre 4 osoby

Skupinové kostýmy pre 4 osoby Karnevalový kostým Dom peňazí

Ak ste vy a vaši priatelia skutočnými feťákmi z Netflixu, pravdepodobne ste už videli alebo aspoň počuli o španielskej sérii „House of Money“. Séria sa za posledné 2 roky teší veľkému medzinárodnému úspechu a kostýmy postáv sú ideálne pre chladný a originálny vzhľad Halloweenu! Prečo? Stačia vám červené pracovné obleky s kapucňou a masky Salvadora Dalího. Maska Dali je presne to, čo definuje celý outfit!

Klasický kostým superhrdinu pre 4 osôb

Kostým pre 4 osoby, nápady pre ženy, skupiny, kostýmy, superhrdinovia

Či už ako individuálny kostým alebo pre celú skupinu – superhrdinským kostýmom nič nepokazíte! Superžena, Batwoman alebo postava z komiksov Marvel, ako napríklad Avengers – s týmto halloweenskym skupinovým kostýmom je dovolené úplne čokoľvek, čo sa vám páči..

Kostým emodži pre štyri osoby

Vytvorte si vtipné skupinové kostýmy pre 4 osoby Emoji karnevalový kostým sami

Snažíte sa vy a skupina dohodnúť na konkrétnej postave? Potom pre vás máme dobrú správu! Halloweenske a karnevalové kostýmy, ktoré predstavujú jednoduché predmety a predmety z nášho každodenného života, sú v posledných rokoch veľmi obľúbené. Niektoré skvelé nápady by boli napríklad:

 • Zábavné emodži, ktoré si môžete ľahko vyrobiť sami. Každý si vezme svoje obľúbené emoji ako predlohu a nakreslí ich na žlté tričko čiernou fixkou. Ale aby táto myšlienka fungovala ako skupinový kostým, mali by ste zladiť farbu svojich topánok a nohavíc – čierna by bola najlepšia a najľahšia voľba.
 • Aj keď sa séria „Hra o tróny“ skončí, postavy vyrábajú úchvatné skupinové kostýmy pre 4 osoby.

Karnevalové kostýmy najlepší priateľ sushi skupinový kostým

 • Ak vy a vaši priatelia nemáte radi nič iné ako víkendové raňajky alebo neskoré raňajky, môžete sa obliecť ako vynikajúci sendvič alebo sushi.
 • V dnešnej dobe trávite veľa času na svojom mobilnom telefóne. Prečo sa teda neobliekať ako sociálne siete, ktoré používate najčastejšie – napríklad Facebook, Instagram, Pinterest a Youtube? Všetko, čo potrebujete, sú čierne šaty, vytlačte si zodpovedajúce logo ako predlohu, nalepte a máte hotovo!
 • Či už pre pánske, dámske alebo rodinné skupinové kostýmy pre 4 osoby – korytnačky Nunja sú ďalším skvelým nápadom, ktorý vám zaistí veľa zábavy!
 • Zima, jar, leto a jeseň – štyri ročné obdobia a štyria priatelia. Lepšie to už nebude!

Veľa zábavných nápadov na rodinný kostým pre 4 osôb

Karnevalové nápady pre rodinné skupiny ľahké kostýmy pre malé deti

Pohodový spoločný kostým ako rodina na Halloween alebo na karneval robí skvelých priateľov pre deti i rodičov. Aj tu existuje množstvo nápadov a možností.

 • Kostýmy Disney sú veľmi obľúbené u malých aj veľkých a sú perfektnou voľbou pre akýkoľvek rodinný kostým pre štyroch.
 • „Čarodejník z ovocia“ je skutočnou klasikou medzi detskými príbehmi.
 • Každý chlapec sníva o super schopnostiach. Prečo sa teda neobliekať do super rodiny?
 • Sú strašidelní a sú rodinou – čo samozrejme znamená „Adamsova rodina“. Jednoducho perfektný rodinný kostým pre 4 osoby!
 • Ďalšou veľmi obľúbenou štvorčlennou rodinou, aj keď zo sveta zvierat, sú Mufasa, Sarabi, Simba a Nala z filmu „Leví kráľ“.

Kostým pre 4 osoby – veľa ďalších nápadov a inšpirácií!

Kostým pre 4 osoby nápady na kostým čarodejníka z krajiny Oz

Kostým pre 4 osoby, vtipné nápady na Halloween kostýmy pre domácich majstrov

Skupinový kostým ženských korytnačiek vtipné nápady na kostým Halloween

Skupinové robotové kostýmy Halloween kostýmy nápady rodina

Skupinový kostým Harley Quinn pre ženy nápady pre najlepšie kamarátky

Vytvorte si skupinové kostýmy pre 4 osoby Kostýmy princeznej Disney sami

Kostým pre 4 osoby Vtipné nápady na kostýmy Haloween pre ženy

Skupinový kostým čarodejníka z krajiny Oz Halloween

Kostýmy pre štyri osoby Vytvorte si vlastný ženský skupinový kostým na štyri sezóny

Kostým pre 4 osoby uľahčuje pokyny pre domácich majstrov

Skupinové nápady kostýmov Disney pre karnevalové nápady najlepších priateľov

Nápady na kostýmy rodinných skupín si vyrábajú karnevalové kostýmy sami

Skupinové kostýmy Disney pre nápady pre štyroch ľudí

Nápady na kostýmy pre rodinnú skupinu Halloweenske kostýmy La Catrina

Vtipné nápady na karneval v rodinnej skupine

Jednoduché nápady na skupinové kostýmy pre ženy Desivé nápady na kostýmy Halloweenu

Skupinový kostým 4 ľudia Nápady na kostým halloweenskeho dievčaťa Mean Girl

Skupinový kostým 4 ľudia Nápady na Halloween Harry Potter kostým

Skupinové kostýmy Game of Thrones pre štyri osoby Nápady na kostýmy Halloween

Nápady na kostýmy priateľiek pre halloweensky zábavný skupinový karneval kostýmov

Kostým na Halloween, vtipné nápady na kostým najlepšieho priateľa pre 4 osoby

Kostým bozk pre 4 osoby skupinový kostým najlepší priatelia

Kostým nápady pre 4 osoby si vyrobte čarodejnícky kostým Halloween sami

Kostým pre 4 osoby nápady Halloweenske prestrojenie pre deti

Kostýmy pre rodinnú skupinu pre 4 osoby Preoblečenie Hry o tróny

Kostýmy pre rodinnú skupinu pre 4 osoby Zábavné nápady Karnevalové kostýmy

Rodinný kostým pre štyri osoby vtipné nápady

Karnevalové nápady na kostýmy pre deti tigrí kostým Halloween