Domy snov

Luxusný rezort s elegantným interiérovým dizajnom

Luxusný moderný dizajnový bazén Amanyara

Amanyara Luxury Resort – dovolenka snov v očarujúcej atmosfére

Amanyara Luxusný rezort je krásne miesto, kde môžete stráviť pozoruhodnú dovolenku a snívať s otvorenými očami počas dňa ležiac ​​pod slnkom až do tmy a potom sa najlepšie baviť v trendových nočných kluboch a baroch. Ak chcete stráviť rozprávkovú dovolenku s fascinujúcou atmosférou, zvoľte Amanyara Luxusný rezort ako vašu ďalšiu dovolenkovú destináciu.

Amanyara Luxury Resort – charizmatický nápad

letovisko Amanyara Turci a caicos ležadlá slnečníky

Charizmatická myšlienka luxusného rezortu Amanyara je nádhernou súčasťou ostrovov Providenciales. Rezort sa nachádza v elegantnom hotspote Turkov a Caiscos. Celý rezort je symbolom luxusu a nezabudnuteľného zážitku, ktorý sa môže stať iba raz za život. Preto keď sem prídete, odporúča sa vziať si so sebou svoj najlepší fotoaparát, aby ste zachytili tie najkrajšie a najzaujímavejšie chvíle a podelili sa o ne s priateľmi a rodinou. Rezort Amanyara Luxury odráža atmosféru karibského regiónu, kde sú radosť a relaxácia neustálymi spoločníkmi počas celej dovolenky. Poloha rezortu je veľmi výhodná pre dovolenkárov, ktorí cestujú ďaleko. Do krásneho letoviska ste mohli prísť lietadlom a letisko je v skutočnosti vzdialené len 20 minút od tohto charizmatického miesta.

Aktivity vo veľkom luxusnom rezorte Amanyara

rezort Amanyara strecha široká obdĺžniková terasa s pohovkou

Keď pôjdete do Amanyary Luxusný rezortUrčite to vyskúšajte. Stredisko je známe svojim potápačským vybavením a ponúka množstvo inštruktorov a zariadení na potápanie s extrémnymi útesmi na pobreží Northwest Point..

Potápanie je samozrejme naším odporúčaním iba pre dobrodružnejších ľudí medzi návštevníkmi. V luxusnom rezorte by ste sa mohli zaoberať všetkými možnými vecami, pôsobivými prírodnými miestami, ktoré by ste rozhodne mali navštíviť, takže by ste nemali podceňovať faktor turistiky.

Pokiaľ ide o relaxáciu, luxusný rezort Amanyara je veľmi príjemný a pohostinný, pokiaľ ide o SPA a ďalšie relaxačné aktivity pre telo a myseľ. Masáže sú zvyčajne zahrnuté v špeciálnych letných ponukách rezortu Amanyara. Deň a noc v tomto špeciálnom luxusnom rezorte stojí od 1300 dolárov – mimoriadna cena za výnimočné miesto na dovolenku.

Ubytovanie v luxusnom rezorte Amanyara

luxusný hotel Amanyara turci caicos obývačka biela hnedá tkanina drevo

Keď zaplatíte takú cenu za nádhernú dovolenku v luxusnom rezorte Amanyara, získate jedinečnú príležitosť stráviť luxusnú dovolenku v kúsku raja. Ubytovanie v rezorte tvorí štyridsať pavilónov. Každý jednotlivec má svoj vlastný osobný bazén, hoci spoločný bazén je možné využiť aj na ranné kúpanie. Ráno je hlavný bazén zvyčajne plný hostí, ktorí si užívajú slnečné lúče so šálkou exotickej kávy.

V noci sa z luxusného rezortu Amanyara stane večierok pre milovníkov alkoholu a zábavy. Skvelé elektronické večierky a elegantné jazzové večery sú na programe pre šťastných hostí, ktorým sa podarí dostať sa do nádhernej krajiny Turks a Caicos.

Elegantný interiér s nízkym okrúhlym stolom, nástennými svetlami a sviečkami

luxusný rezort turci kakosový stôl nízke okrúhle nástenné svetlá sviečky

Široká vonkajšia terasa s pohovkou z bielej látky

luxusná sedacia súprava Turl a caicos biely bazén s výhľadom na more

Luxusná spálňa s posuvnými dverami

amanyara resort pavilón obývacia izba lesklá podlaha strecha drevo

Rezort Amanyara v Turks a Caicos – vonkajší dizajn

letovisko Amanyara Turci caicos nádherná krajina morské skaly

Elegantná spálňa s drevenou strechou a výhľadom na more

Spálňa Amanyara s dreveným strešným oknom s výhľadom na more

Luxusný pavilón okrúhleho tvaru

pavilón luxusného rezortu amanyara okolo vodnej hladiny

Moderná kúpeľňa s vaňou a drevenými policami

luxusný hotel Amanyara vaňa biela polica drevo