Domy snov

Luxusná vila v Hollywood Hills

exteriér luxusnej vily hollywood hills

Veľmi luxusný a očarujúci projekt je novým prírastkom do nádhernej mapy mesta Hollywood Hills. Pohodlie, ktoré je oddané bohémskemu štýlu, je hlavným symbolom atmosféry Luxusná vila splnený sen hviezdam šoubiznisu. Obyčajní ľudia si môžu tento domov aspoň raz pozrieť a skopírovať niekoľko zaujímavých myšlienok z jedinečného architektonického plánu a jemnej dekorácie. Vonkajší dizajn domu by ste nemali podceňovať, pretože kladie dôraz aj na pohodlie a krásu.

Príbeh za vznikom luxusnej vily

luxusná vila hollywoodské kopce s vonkajšou terasou

Táto je navrhnutá a vyrobená ako symetrická vulgárna budova Luxusná vila výtvor amerických dizajnérov spolupracujúcich s Assembledge LA Studio. Hlavní vedúci projektu – David Thompson a Kevin Southerland – dosiahli svoj hlavný cieľ – vytvoriť nádhernú atmosféru, v ktorej má každý člen rodiny svoj súkromný priestor, a tiež pohodlné a útulné priestory, kde sa môže stretnúť celá rodina. Táto mimoriadne luxusná vila je štýlová a elegantná a zapôsobí na ňu klasický koncept nádherného domova.

Architektúra a nápady na dizajn exteriéru

luxusná vila hollywood hills exteriérový pohľad exteriérový dizajn

Architektúra a nápady na vonkajší dizajn Luxusná vila predstavujú dokonalú kombináciu najnovších súčasných inovácií a techník s osvedčenými metódami pre výstavbu a stavebné postupy. Architektonický plán dodržiava obvyklé tvary a prirodzenú fúziu medzi časťami budovy a prvkami vonkajšieho dizajnu..

the Luxusná vila je priestranný a prízemie je rozdelené na jasne definované zóny pre jednotlivé miestnosti. Druhé poschodie, ktoré je mimochodom menšie ako prízemie, je však romantickým doplnkom celej stavby. Jednoduché geometrické tvary sú ohraničené pevnými vzormi zo skla a dreva. Na druhej strane, mramorové prvky v dome sú efektívnymi rozšíreniami vonkajšej fasády tohto mimoriadne očarujúceho Luxusná vila.

Luxusná vila v Hollywood Hills – vonkajší dizajn

luxusná vila v exteriéri interiéru kopcov v Hollywoode

Vonkajší dizajn domu je vyhradený predovšetkým obrovskému bazénu. Nočná atmosféra mimo domu, obklopená peknými svetelnými systémami, je skutočnou rozprávkou, najmä keď ste v dobrej spoločnosti a máte v ruke chladený nápoj. Malebný horský výhľad zo súkromia Luxusná vila je to presne to, čo také krásne prostredie potrebuje.

Koncepty interiéru vo vile

luxusná vila hollywoodské kopce obývacia izba krb minimalistický

Súkromné Luxusná vila Hollywood Hills je nádherný a ohromujúci zároveň. Väčšina stien je skutočne vyrobená zo skla a vďaka úžasnému výhľadu je tento nádherný výhľad von perfektne kombinovaný s nádhernou vnútornou atmosférou domu. Spálňa je navrhnutá v klasickom minimalistickom štýle, v ktorom sú luxus a pohodlie synonymom. Na druhej strane sedadlá v kancelárskom dizajne zdôrazňujú funkčnosť domu – bolo by možné ho použiť ako vilu na víkend aj ako domácu kanceláriu.

Jedáleň s dreveným kovaním

luxusná vila hollywood hills jedáleň drevený nábytok

Zariadenie každej miestnosti je venované elegancii a kráse. Väčšina umeleckých diel súvisí s elegantným nábytkom vyrobeným z ekologických materiálov a potiahnutým damaškovým ľanom v neutrálnych farbách. Drevené stoličky a stoly v jedálni a kuchyni sú v tradičnom a klasickom štýle, ktorý je napriek tomu spestrený exotickým nádychom nádherných techník interiérového dizajnu.

Dve poschodia luxusnej vily s krásnym výhľadom

luxusná vila v hollywoodskych kopcoch s terasou s výhľadom na bazén

Exteriér vily

luxusná vila v hollywoodskych kopcoch pohovka z tvrdej podlahy

Obývacia izba v minimalistickom štýle  

luxusná vila hollywood hills obývacia izba drevená strecha vstavané svetlá

Luxusné sídlo vo večerných hodinách v Hollywood Hills

luxusná vila, hollywood hills, patio, výhľad v noci

Spálňa so sklenenou stenou a krásnym výhľadom

luxusná vila hollywood hills spálňa presklená stena