Domy snov

Dizajn bytu – útulné prostredie po rekonštrukcii

dizajnová obývačka moderná atmosféra útulná sedačka béžový koberec

Keď klienti na tento projekt najali architektku Aleksandru Fedorovú, dali najavo, že sa neboja experimentovať. Chceli ju Plochý dizajn sa stáva moderným, svetlým, útulným a neobvyklým. Architektka je známa svojim zanieteným spôsobom vytvárania nadčasových návrhov s flexibilným prispôsobením tak, aby drobné doplnky neovplyvňovali interiérový dizajn..

Dizajn bytu s útulnou obývacou izbou

zariadenie nábytku obývacia izba dizajn komfort konferenčný stolík sklo

Pri renovácii sa architekt snažil nechať čo najviac priestoru na bývanie. Jediným problémom pri návrhu bytu bola kuchyňa, ktorá mala nosnú stenu, ktorú nebolo možné odstrániť. Kuchyňa zostala samostatnou miestnosťou a nemohla byť integrovaná do sociálnej oblasti.

Návrh bytu – jedálenský kút v obývacej izbe

jedálenský kút dizajn obývačky žltý čierny stôl luster byt

Obývacie a jedálenské časti v bytovom dizajne sú v jednej a tej istej miestnosti. Sú otvorené a elegantné, navrhnuté v neutrálnej a teplej farebnej palete, v ktorej dominujú hnedé tóny a sem tam nejaké akcenty z prírodného dreva. Modulárna sedacia súprava je doplnená nadrozmernou podlahovou lampou.

Jedáleň s moderným dizajnom – stoličky v žltej a čiernej farbe so skleneným stolom

jedálenský stôl obývačka stoličky luster dizajn bytu

Jedáleň zaujme skutočne majstrovským dizajnom bytu. Stôl má sklenenú dosku a elegantnú základňu a stoličky Pedrali Laja prinášajú šťastnú náladu svojimi žltými akcentmi. Nad jedálenským stolom visí nádherný luster. Mediálna stena a krb sú pred pohovkou. Lesklá, reflexná časť funguje ako zrkadlo, takže miestnosť vyzerá väčšia.

Obývacia izba bytu so semišovým obkladom stien

dizajn obývačky obývacia stena pohovka príborník krb konferenčný stolík

Aby bol tento dizajn bytu príjemný a teplý, rozhodol sa architekt obložiť niektoré steny kožou a semišom. Bola to veľmi neobvyklá voľba pre steny, ale ako som povedal, zákazníci súhlasili s experimentovaním a chceli v interiéri skončiť s niečím neobvyklým. V tomto otvorenom pôdoryse bol priestor aj na čitateľský kútik. Architekt na to našiel útulný výklenok. Jedná sa o skutočne útulnú malú miestnosť s rôznymi policami a pohodlným kreslom. Našou obľúbenou izbou v bytovom dizajne je spálňa. Je to svetlá a priestranná izba s kúpeľňou. Dve miestnosti od seba oddeľuje iba sklenená stena.

Dizajnový nápad na stenu v koži s krbom

krb obývačka dizajn bytu príborník hnedý konferenčný stolík

Ale s týmto dizajnom bytu môžete očakávať príjemné prekvapenie: Ocitnete sa vo veľmi sviežom prostredí. Spálňu aj kúpeľňu zdobí množstvo čerstvých rastlín. To všetko by malo vytvárať pokojnú a príjemnú atmosféru. Skoro sa cítite ako v zelenej záhrade. Medzi spálňou a kúpeľňou stojí moderný krb, ktorý si môžete vychutnať z oboch strán, relaxovať v posteli alebo sa kúpať. Kúpeľňa je naopak elegantná a jednoduchá so zenovou výzdobou. Tento typ dizajnu bytu podporuje voľne stojaca vaňa, ktorá stojí na bielych kamienkoch. Sprcha má naopak sklenený kryt a všade je LED osvetlenie.

Malý kuchynský dizajn vyrobený z moderného vysokého lesku

kuchyňa návrh bytu kuchynský ostrov bar bar stoličky skrine béžová

V celom bytovom dizajne je skutočne veľa LED svetiel, vo forme stojacích, stolových alebo integrovaného osvetlenia pracoviska. Používa sa na zdôraznenie krásnych textúr a materiálov, ako je kameň, sklo a koža.

Spálňa v apartmáne s príjemným prostredím

dizajn spálne hnedý nábytok posteľ koberec kamenná obkladačka

Účinný a upokojujúci zenový dizajn v spálni

plochý dizajn postele moderné rastliny hnedá biela

Nápad na dizajn spálne – s pripojenou kúpeľňou

spálňa kúpeľňa sklenená stena nápad moderný príborník biele parkety

Plochý dizajn – kúpeľňa so svetlými a tmavými dlaždicami v hnedej a béžovej farbe

bytový dizajn zen kúpeľňa rastlina parkety kamienky dlažba

dizajn kúpeľne byt hnedá dlažba sprchovací kút

vaňa voľne stojace dizajnové kamienky byt kúpeľňa presklená stena

moderný dizajn bytu kúpeľňa nápad rastliny vázy sklenené panely parkety

konzola kúpeľňové umývadlo zrkadlo byt dizajn moderný

kreslo rohový plochý dizajn kreslo polička do vázy

Dizajn od Alexandra Fedorová.