Dom a záhrada

Ochrana majetku pre súkromné ​​nehnuteľnosti: Tipy na bezpečný domov

V Nemecku sa každé štyri minúty vlámajú do majetku. Na škody na majetku, ako sú rozbité zámky a odcudzené predmety, sa vzťahuje poistenie obsahu domácnosti. Na druhej strane nemožno nahradiť dokumenty, ktoré sú poškodené v prípade vlámania, ako aj poškodenia krásy a vandalizmu. Náhrada cenností je tiež obmedzená zákonom. Preto sa stále viac majiteľov rozhoduje pre ochranu majetku pre súkromné ​​nehnuteľnosti. V nasledujúcom článku odhalíme výhody bezpečnostnej služby.

Ochrana majetku pre súkromné ​​nehnuteľnosti: Ako zabrániť krádeži a škodám na majetku

Tipy na ochranu majetku pre zlodejov súkromného vlastníctva

Podľa štatistík sa vlámania do Nemecka vyskytujú hlavne počas štátnych sviatkov a víkendov, t. J. Keď vlastníci bytov pravdepodobne nie sú doma. Riziko vlámania je obzvlášť vysoké v zimných mesiacoch. Potom zlodeji môžu oveľa jednoduchšie vidieť prázdne byty a domy. Tmavé okná naznačujú neprítomnosť obyvateľov a páchatelia tiež zostávajú neodhalení pod rúškom tmy. Stavby a obchody sú tiež náchylné na vlámanie a vandalizmus. Okrem elektronických zabezpečovacích technológií ochranu stále viac zaisťujú aj bezpečnostné a strážne služby. Ako však identifikujete spoľahlivú bezpečnostnú spoločnosť? Pri výbere zohráva dôležitú úlohu niekoľko kritérií:

Zabezpečovacie systémy a bezpečnostná služba v Hamburgu na ochranu majetku

1. Najlepšie je zvoliť regionálnu bezpečnostnú službu. Sú dobre organizovaní a poznajú špecifiká regiónu. A renomovaná bezpečnostná služba Hamburg by mal mať na mieste napríklad kvalifikovaný bezpečnostný personál.

2. Spoľahlivé bezpečnostné služby ponúkajú nielen monitorovanie, ale aj zabezpečenie alarmov a sú vybavené modernou technológiou.

3. Ponuka je podaná až po hĺbkovej analýze nehnuteľnosti, polohy a štatistiky vlámania v príslušnej mestskej časti..

4. V zmluve sú uvedené dôležité položky, ako napríklad rozsah služieb, núdzové postupy a použitá technológia.

Ochrana majetku pre súkromné ​​nehnuteľnosti: aké možnosti sú k dispozícii?

Ochrana majetku pre súkromné ​​nehnuteľnosti bezpečnostnou službou

V závislosti od toho, aký objekt sa má monitorovať, bezpečnostné služby ponúkajú nasledujúce služby:

  • Dohľad nad staveniskami s cieľom zabrániť krádeži stavebného materiálu a zabrániť vstupu tretích osôb do nehnuteľnosti. V tomto prípade existuje trvalé sledovanie, ktoré odradí potenciálnych zločincov.
  • V prípade obytných domov, kancelárskych priestorov, obchodov a priemyselných budov je monitorovanie k dispozícii v intervaloch. Kontrolujú sa zámky a kontroluje sa celá budova.

Ochrana majetku pre rodinu súkromných nehnuteľností doma

  • O dovolenkové domy a apartmány, ktoré zostanú dlhší čas prázdne, sa môže starať aj bezpečnostná služba. Majitelia domov si môžu vybrať medzi intervalovým monitorovaním a službou sedenia v dome.
  • Pojem „upratovanie v domácnosti“ pochádza z USA, kde sa o prázdne domy starajú profesionálni opatrovatelia domov už viac ako 50 rokov. Domáci opatrovatelia žijú v dome a starajú sa o domáce zvieratá, starajú sa o záhradu a izbové rastliny, vyprázdňujú schránku a upratujú dom. Znižuje sa tým aj riziko vlámania, pretože páchatelia vidia, že v dome niekto býva. Okrem toho je možné zabrániť škodám spôsobeným prasknutím potrubia, búrkovým nárazom alebo požiarom alebo ich včas odhaliť.

Kombinujte ochranu majetku a osobnú ochranu

Tipy na bezpečný dom a byt Ochrana majetku pre súkromné ​​nehnuteľnosti

Renomované bezpečnostné služby sa špecializujú nielen na ochranu majetku, ale môžu poskytovať aj ďalšie služby. Ochrana majetku je často kombinovaná s ochranou osôb alebo udalostí.

Pri dôležitých udalostiach, ktoré sa organizujú interne alebo v kancelárii, možno okrem ochrany majetku objednať aj ochranu pred udalosťami. Okrem ochrany miesta poskytuje bezpečnostná služba aj personál pre kontrolu vstupu, osobnú ochranu VIP hostí a prevenciu proti výbušninám.

Tipy na zaistenie zámkov proti krádeži

V mnohých prominentných rodinách je osobná ochrana tiež v centre pozornosti. Od monitorovania 24/7 až po vodičov, ktorí vozia deti bezpečne a spoľahlivo do školy – aj tu je rozsah služieb veľmi široký, takže si každý môže objednať to správne podľa vlastných potrieb.