Dom a záhrada

Moderná sprchová kabína bez dverí v kúpeľni

Sprchovací kút v kúpeľni taupe-dlaždice-vstavané-spoty-stena výklenok-studená biela

Každý, kto niekedy vyskúšal osviežujúcu sprchu vonku, vie, že je to príjemné. Sprchy bez dverí a závesu sú druhou najlepšou možnosťou. Na sprchovaní bez bariéry, napenení, opláchnutí a všetkej rezerve splachujúcej odtok je niečo vzrušujúce. V skutočnosti potom, čo máš iba jednu skúsenosť s jednou Sprchovací kút v kúpeľni vyrobené z tohto typu, budete sa čudovať, prečo ste takú sprchu vždy nepoužívali.

Sprchovací kút bez dverí v kúpeľni

Sprchovací kút v kúpeľni sivá dlažba-3d-efekt-neviditeľný-odtok-sklenená stena

Jeden Sprchovací kút v kúpeľni, to, že nemá dvere ani záves, nie je novinka, ale je to odvážny výstrelok, ktorý je stále populárnejší. Ak by vás zaujímal tento typ sprchy, čítajte ďalej a zistite, ako pridať tento variant kúpeľa do vášho domova.

Sprchovací kút bez dverí v kúpeľni so sivobielymi dlaždicami

Sprchovací kút v kúpeľni na úrovni zeme-neviditeľný odtok-3D dlaždice-béžová nástenná polička

1. Najprv sa zamyslite nad miestom. Závesy alebo dvere Sprchovací kút v kúpeľni majú iný účel, než nám ponúknuť určitú dávku súkromia a intimity. Mali by tiež chrániť pred striekajúcou vodou a zvlhčením kobercov alebo čalúnenia. Aby bola vaša bezdverová sprcha správne používaná bez toho, aby ste zničili zvyšok kúpeľne, uistite sa, že je zo všetkých strán vzdialená najmenej 2 metre. Môžete tiež použiť polovičné steny a jednu mierne zapustenú do podlahy Sprchovací kút v kúpeľni zvážte, aby ste sa vyhli prípadným záplavám.

Sprcha bez dverí s LED stropným osvetlením

sprchovací kút-kúpeľňa-krém-zrkadlo-stena-led-svetlo-patchwork-obklady

2. Starostlivo si vyberte aj správnu sprchovú hlavicu. Ten tradičný Sprchovací kút v kúpeľni väčšinou pozostáva zo šikmej sprchovej hlavice, ale v tomto prípade to môže spôsobiť neporiadok. Namiesto toho vyberte sprchu, v ktorej voda tečie priamo dole.

Extravagantná kúpelňová sprcha bez dverí

sprchovací kút-kúpeľňa-chodník-v-krémovej-bielej-dlažbe-dažďovej sprche-drevená skriňa

3. Uistite sa, že ste dôkladne zvážili odtok. Pôda v oblasti Sprchovací kút v kúpeľni by mala prebiehať diagonálne smerom k odtoku, aby sa zabránilo hromadeniu vody a zaručilo sa rovnomerné odvádzanie vody. Navyše aj tenká vrstva vody môže spôsobiť nebezpečné kĺzanie. Aby ste sa uistili, že voda dobre odteká, zvážte pridanie dvoch alebo dokonca troch odtokov.

Moderná kúpeľňa so sprchovacím kútom bez dverí

moderná-kúpeľňa-izba-wsnd-bez-dverí

4. Nakoniec si všimnite, že existujú aj ďalšie varianty. Ak vaša kúpeľňa nie je vhodná pre bezdverovú sprchu a nemáte možnosť kompletnej rekonštrukcie, zvážte bezrámové sprchové dvere. Stále máte bariéru, ktorá chráni pred vodou, a preto je sklo bez okrajov ďalšou najlepšou voľbou pre jedného Sprchovací kút v kúpeľni boli.

Sprcha bez dverí v modernej kúpeľni

sprcha-prechádzka-v-nápad-dizajne-elegantnom-pohodlí

Biela a svetlá kúpeľňa so sprchovacím kútom bez dverí

biela-kúpeľňa-izba-sprchovací kút-kabína-bez dverí

Orientálna kúpeľňa s dizajnom bez dverí pre sprchovací kút

v štýle orientálna-kúpeľňa-izba-sprchovací kút

Jednoduchý dizajn kúpeľne so sprchou bez dverí

pekná kúpeľňa-izba-bez dverí-sprcha

elegantná sprcha bez dverí-kachľové okná

Vchod do sprchy-dizajn-bez dverí

hnedá dlažba-sprchovací kút-bezdverová-kúpeľňa

malá-kachličková-sprchová kabína-bezdverová-kúpeľňa

moderná-sprcha-bez-dverí-kúpeľňa-izba