Dom a záhrada

7 nápadov na dizajn pre vonkajší priestor pre uvoľnenú atmosféru

ratanový nábytok-moderná prútená sedacia súprava

Čím je teplejšie počasie, tým viac nás to ťahá von a je načase dostať našu záhradu a terasu do dobrej kondície. Tu je niekoľko Dizajnové nápady pre vonkajšiu oblasť rozveseliť atmosféru. Aktualizácia exteriéru môže byť jednoduchá, zábavná a nemusí stáť veľa peňazí.

Dizajnové nápady pre vonkajšiu oblasť – multifunkčný nábytok

nápad na záhradný nábytok lavicové čalúnené vankúše

Zaistenie praktického vonkajšieho priestoru je rovnako dôležité ako pridávanie dekorácií. Dajte patiu do poriadku tým, že nájdete praktický spôsob, ako udržať v oblasti poriadok. Lavice, ktoré slúžia aj ako odkladacia truhlica, sú skvelé Dizajnové nápady pre vonkajšiu oblasť. Sú praktické v troch smeroch. Môžete do nich uložiť veľa vecí, hodia sa ako stôl a zmestia sa v nich aj ďalší nečakaní hostia. Uložte všetky nepotrebné veci do tejto sympatickej lavice.

Návrhy na dizajn pre vonkajší priestor – moderný prútený nábytok

nápady na dizajn záhradného nábytku moderné prútené kreslo

Ak ste sa rozhodli vymeniť starý záhradný nábytok za nový, mali by ste vedieť, že prútený nábytok je v súčasnej dobe obzvlášť trendy. Prirodzene vyzerajúci záhradný nábytok je skvelý nápad, ako záhradu doslova „spestriť“. Prútený nábytok je kombináciou rustikálneho a mestského, a preto je vhodný na verandu alebo terasu, ako aj na malý dvorček v meste. Tento moderný a elegantný záhradný nábytok je odolný voči poveternostným vplyvom a vytvára útulnú oázu pohody.

Farebné doplnky ako von

gauč hodiť vankúše nápady záhradný nábytok farebné doplnky

Jeden z najľahších spôsobov, ako osviežiť svoj vonkajší priestor, je veľa farieb. Oživte svoju terasu tým, že rozdáte farebné vankúše a sviečky. Svetlo červené, žlté a zelené tóny vyzerajú obzvlášť dobre a v blízkej dobe nevyjdú z módy. Marocký štýl je známy aj svojimi farebnými vzormi.

Koberce sú skvelým dizajnovým nápadom pre vonkajšie priestory

koberec-vonkajší dizajn-nápady zariaďovacie verandy

Podlahové krytiny nie sú len pre interiérový dizajn domu. Pekným kobercom automaticky urobíte z terasy súčasť interiéru. Mala by mať prirodzenú farbu, aby ostatné dekorácie „mali slovo“. Koberec prináša hrejivú a štýlovú atmosféru.

K návrhovým nápadom pre vonkajší priestor prirodzene patrí aj osvetlenie

nápady záhradné osvetlenie-lampáše dizajn moderný

Správne zvolené osvetlenie prináša do vášho vonkajšieho priestoru život potom, čo slnko už dávno zapadlo. Iste uznáte, že teplé letné noci sú ako stvorené na vychutnanie si Cokcktails. Vytvorte si teda správnu atmosféru s príjemným osvetlením. Lucerny alebo žiarovky na zavesenie zaisťujú magické chvíle a dobrú náladu. Prichádzajú v mnohých rôznych tvaroch a farbách.

Efektívne navrhujte kvetináče a veľké vázy

záhradné doplnky pletený kvetináč dizajn moderné doplnky

S kvetináčmi a veľkými vázami môžete vo svojej vonkajšej časti jednoducho nastaviť akcenty. Usporiadajte ich symetricky okolo oblasti. Uistite sa, že nie sú príliš ťažké, aby ste si ich mohli kedykoľvek upraviť. Kamenné hrnce sú obzvlášť pekné.

Romantický krb  

nápady na otvorený krb-záhrada-útulné usporiadanie sedenia

Romantické ohniská sú bezpochyby jednou z najzaujímavejších a najobľúbenejších zo všetkých Dizajnové nápady pre vonkajšiu oblasť. Ak máte radi príjemnú atmosféru, z ktorej krb v zime dýcha, prečo si ho v lete nevytvoriť sami s krbom do záhrady. Stáva sa stále obľúbenejšou súčasťou vonkajšej výzdoby, pretože krb sa rýchlo stáva ústredným bodom večierkov. Sú k dispozícii v najrozmanitejších tvaroch a veľkostiach, ktoré si môžete vybrať v závislosti od priestoru, ktorý máte k dispozícii, a štýlu vašej vonkajšej plochy..