Dom a záhrada

20 príkladov elegantného stolu do obývačky vyrobeného z akrylu

obývačka-stôl-akryl-plexisklo-zaoblené-hrany-transparentné

Akrylový nábytok je známy a obľúbený pre svoj štýlový vzhľad a pre svoju schopnosť silne pôsobiť v miestnosti pri zachovaní ľahkej a elegantnej kvality. Akrylový nábytok sa dokonca stal perfektnou variantou pre menšie byty.

Fixná myšlienka akrylového konferenčného stolíka sa v posledných rokoch vyvinula, pretože tieto priehľadné kusy nábytku sú ideálne pre ústredné miesto v miestnosti, kde je priestoru o niečo menej. Vďaka svojej priehľadnosti svieti Obývací stôl vyrobený z akrylu Nielenže zaberá malý alebo žiadny priestor, ale vidíte aj cez farebné vzory kobercov.

Obývací stôl vyrobený z akrylu – 20 nápadov na kompozíciu s ním

CB2-Peekaboo-konferenčný stolík-obývačka

Dnes vám ukážeme niekoľko príkladov jedného Obývací stôl vyrobený z akrylu, od malých, sotva viditeľných kúskov až po jedinečné výbery, ktoré jednoducho žiaria. Pri výbere akrylového konferenčného stolíka vezmite do úvahy priestor, ktorý naň máte k dispozícii. Ak je miestnosť malá, vezmite si menší stôl alebo skúste skombinovať dva bočné stolíky a vytvorte modulárny kus nábytku, ktorý je možné kedykoľvek rozobrať. Ak máte väčšiu izbu, máte slobodu výberu a môžete si zaobstarať stôl, ktorý splní vaše predstavy a očakávania.

Zaoblený Obývací stôl vyrobený z akrylu

zakrivený-akrylový-konferenčný stolík-svetlé farby-obývačka

Jeden z najobľúbenejších návrhov pre jedného Obývací stôl vyrobený z akrylu je tvar písmena U so zaoblenými, zakrivenými hranami namiesto ostrých rohov. Konferenčný stolík Peekaboo je ideálny pre kompaktné miestnosti a v prípade potreby väčšieho priestoru sa dá ľahko premiestniť.

Tvar U je k dispozícii v niekoľkých variantoch. Jedným z nich je nasledujúci príklad. Pozrite sa na rohy. Sú ešte zaoblenejšie ako vyššie uvedená kolekcia Peekaboo.

Obývacia izba Akrylový dekoratívny vodopádový stôl

Vodopád Obývací stôl vyrobený z akrylu je hrubšia verzia konferenčného stolíka so zaoblenými hranami. Tento pevný kus nábytku je výkonný a ľahký zároveň.

Zakrivený akrylový konferenčný stolík Ralphmarks

Ak milujete zaoblené hrany a rohy, ale napriek tomu chcete stôl, ktorý nie je len úzky, potom je ručne robený akrylový konferenčný stolík Curve vyrobený z liateho akrylu pre vás to pravé..

Štvorcový akrylový stôl do obývačky

Avino-Koktejl-stôl-zelená-prostredie-obývačka

Ak je vaša obývačka priestrannejšia a väčšia, môžete si vybrať aj modernú, hranatú Obývací stôl vyrobený z akrylu Vyberte. Rovné línie koktailového stolu Avino dodávajú nábytku ostrý, ľadový vzhľad. Pevné nohy mu tiež dodávajú kryštálový vzhľad. Vzhľad pridáva aj sklenená doska, ktorá sa ponúka samostatne. Kus nábytku je ponúkaný v priehľadnej verzii, ako aj v rôznych veselých farbách.

Sklo do obývačky Wisteria akrylové

Pre podobný vzhľad zvoľte konferenčný stolík z akrylu a skla, ktorý ponúka spoločnosť Wisteria. Nohy v tvare písmena L sú pripevnené k vonkajším okrajom rohov stolovej dosky, čo upozorňuje na moderný, hranatý tvar. Napriek tomu má tento kus nábytku korene v minulosti, pretože sa inšpiroval modelom z 30. rokov minulého storočia.

Elegantný akrylový stôl do obývačky

Ďalší Obývací stôl vyrobený z akrylu od Acrylic Innovations má výrazný, lesklý a ušitý vzhľad vďaka svojim šikovne zúženým nohám, ktoré pripomínajú tvar starožitného nábytku.

Akrylový konferenčný stolík do obývačky

Ak chcete získať modernejší vzhľad, môžete si vybrať stôl s kovovými nohami, ako v nasledujúcom príklade. Akrylová doska je zaujímavým kontrastom k striebornej základni v tvare x.

Predĺžený stôl do obývačky vyrobený z akrylu

Milano-Fine-Leg-konferenčný stolík-byt-nápad

Predĺžené konferenčné stolíky majú výhodu v tom, že majú úzky tvar a potenciál byť kúskom, ktorý môže upútať pozornosť. Konferenčný stolík Milano Fine Leg je vyrobený z akrylu a sklenenej dosky a je vyrobený na mieru, aby vyhovoval vašim požiadavkám. Presné nohy a výrazný okraj robia tento priehľadný kus nábytku prekvapivo veľkým.

Návrh akrylového konferenčného stolíka AVF

Guľka Obývací stôl vyrobený z akrylu je praktický kus nábytku, ale zároveň skutočné umelecké dielo. Je to návrh Alexandry Von Fürstenberg a bol inšpirovaný jej záujmom o brúsené diamanty.

Akryl-stôl-obývačka-priehľadný-byt

Ďalším príkladom z Acrylic Innovations je pevný konferenčný stolík. Predstavuje skvelú kombináciu moderny a tradície a kombinuje stabilitu vášho obľúbeného starožitného kusu s presnosťou brúseného kryštálu.

Akryl-konferenčný stolík-pekný-výhľad-byt

Podobný model od Acrylic Innovation poskytuje eleganciu bez rušenia z nádherného pohľadu von.

Odkladacie stolíky ako obývačkový stôl vyrobené z akrylu

Gus-Moderný-Akrylový-stôl-dizajn-nápad

Ak dávate prednosť modulárnym kusom, skúste k jednému pridať dva až štyri odkladacie stolíky Obývací stôl vyrobený z akrylu dať dohromady, čo môže kedykoľvek zmeniť svoj tvar. Stôl Gus Modern Acrylic I-Beam môže zdobiť jednu zo strán gauča a tiež môže byť ústredným bodom obývačky tým, že ho usporiada do skupín. Stôl je štýlovo zostavený pomocou troch navzájom pripevnených akrylových panelov.

AVF-M-16-Akryl-dvojdielny stôl

Ďalším variantom je jedinečná kolekcia odkladacích stolíkov od Alexandry Von Fürstenberg. Bočné stolíky M-16 Cube vyrobené z akrylu vyzerajú vo dvojiciach dvakrát tak skvele. Získajte štyri a máte úžasný Obývací stôl vyrobený z akrylu, oplatí sa investovať. Sú k dispozícii v odtieňoch šedej, čiernej a bielej.

Biliónový dizajn akrylového bočného stolíka

Kvôli geometrickému vzhľadu venujte malú pozornosť bočnému stolíku Trillion z akrylu, ktorý je tiež návrhom Alexandry Von Fürstenberg. Len si predstavte efekt, keď sa tento stôl v tvare diamantu skombinuje s ostatnými.

Ralphmarks-Mitred-Akryl-bočný stolík-dizajn

Nádherné panely s hrúbkou 4 cm tomuto kúsku dodávajú odvážny vzhľad a vďaka svojim malým rozmerom je celkový tvar tenký. Postranné stolíky Mitred môžu postaviť dvaja ľudia.

Obývací stôl vyrobený z akrylu s dvojitou funkciou

Bočný stolík Lucite do akrylovej obývačky

Čo môže byť lepšie ako tabuľka, ktorá môže mať viacero funkcií. Truhla Lucite od Serge de Troyer je a Obývací stôl vyrobený z akrylu a hrudník v jednom. Môžete ich naplniť úhľadne usporiadanými knihami, zmeniť ich na vitrínu na zobrazenie svojich zbierok alebo ich nechať prázdne a dosiahnuť bezchybne čistý efekt. Tabuľky s podobným vzhľadom nájdete v ponuke spoločnosti Plexi-Craft.

Zaoblený akrylový stôl

DWR Magino konferenčný stolík do obývačky

S dizajnom, akým je konferenčný stolík Magino od Design Within Reach, získate podporu a úložný priestor pre svoj časopis súčasne. Lacnejšiu možnosť nájdete na stránke Overstock.com.

Malý stôl s oddelením novín

Clear-Lucite-malý-skladací-skladací denník

Ak nemáte k dispozícii veľa miesta, zvážte príručný stolík tejto verzie a kúpte si dva z nich. Dajte ich dohromady ako a Obývací stôl vyrobený z akrylu v strede miestnosti a v prípade potreby ich oddeľte a upravte.

Konferenčný stolík z akryl-modrej

Nakoniec tu jeden máme Obývací stôl vyrobený z akrylu vo forme umývadla a so sklenenou doskou pre vás. Presnejšie povedané, povodie je akvárium. Konferenčný stolík Midwest Tropical Fountain Aqua je ponúkaný so všetkým, čo potrebujete, od osvetlenia cez umelé rastliny až po kamienky z modrého skla. Chýbajú iba ryby. Ak rastliny a štrk nevyhovujú vášmu vkusu, môžete si tiež vybrať vhodnú dekoráciu sami.