dizajn

Leťte na krídlach času s dizajnovými nástennými hodinami Feather Clock

Nástenné hodiny-Feather Clock-Atelier d Cvičenie s ručičkovým perím

Elegantné perie bažanta a jarabice sa prenasleduje v pravidelnom rytme kliešťov. „Feather Clock“ je umelecký predmet, ktorý pre Totokaelo navrhol francúzsky návrhár L’Atelier d’Exercices. the Dizajnové nástenné hodiny predstavuje veľkorysú metaforu pre krídla času. Ukazuje, ako rýchlo čas letí, a pripomína nám dôležité malé okamihy, ktoré by ste si nemali nechať ujsť.

Ako rýchlo ten čas letí – značkové hodiny s hodinovým perím

Hodinové prevedenie hodinové ručičky pružinové drevené púzdro čierne lakované

V perí je niečo zlovestné. Možno preto, že sú výsledkom zmeny vlasov alebo jednoducho odumretého organického materiálu. Perie však symbolizuje ľahkosť, hebkosť, ochranu a večnosť zároveň, pretože predčí aj smrť vtáka. Perie pre ručičky hodín je jemne vytrhané z vtákov chovaných na farme. the Dizajnové nástenné hodiny má priemer 30,5 cm a hrúbku 5 cm a efektný hodinový mechanizmus, ktorý zaručuje nehlučný pohyb. Je vybavený hodinovým sklíčkom a ciferníkom z lakovaného dreva. Jemné perie vyčnieva na čiernom pozadí. Na zadnej strane je očko na pripevnenie na stenu.

Okrúhle značkové hodinky so symbolickou hodnotou

Nástenné hodiny designové ručičky na hodiny jemné jarabice perie-bažant Perie-Hodiny

Feather Clock uvádza do pohybu chúlostivosť peria bažanta a jarabice. Nástenné hodiny sú elegantné, jednoduché a nenápadné a dodávajú miestnosti jedinečný nádych. Francúzsky návrhár inšpirovaný komorami umenia a zázrakov Marie-Aurore Stiker-Metral tieto poetické nástenné hodiny. Každý jeden prvok hodiniek sa vyznačuje krásou puristických tvarov a veľmi bežným materiálom. Vďaka dizajnu sa zamyslíte nad tým, do čoho vlastne investujete alebo strácate čas.

Čierne lakované drevo s okrúhlym hodinovým sklom

Nástenné hodiny v dizajne Feather Clock čierne lakované drevo

Nápaditý dizajn od L’Atelier d’Exercices

Dizajnové nástenné hodiny Feather-Clock vtáčie perie Atelier dExcercises

Nástenné hodiny s jemným vytrhnuté perie