dizajn

Hojdacia sieť s uchytením na stôl na malé zdriemnutie

Hojdacia sieť s pracovným stolom na spanie

Malé zdriemnutie uprostred dlhého pracovného dňa už nie je snom podľa návrhu 19-ročného Aquila Raharia z OCAD University. Študent z Indonézie vyvinul Schnap – perfektný prostriedok na úplnú relaxáciu v práci alebo v triede. the Hojdacia sieť s nadstavcom dá sa namontovať na akýkoľvek stôl a prepravovať kdekoľvek. Jedinou podmienkou, ktorú musíte dodržať, je, aby stôl zodpovedal výške tela.

Hojdacia sieť s nadstavcom sa ľahko montuje

Hojdacia sieť s nástavcom stôl-kancelársky vankúš-mäkký

Mnoho spolužiakov zostalo na univerzite celú noc, aby písali referáty. 19 -ročný študent prišiel s nápadom na hojdaciu sieť s prídavkom, že by bolo skvelé, keby jeho priatelia mali kde spať..

Môžete spať kdekoľvek v hojdacej sieti s nadstavcom

Hojdacia sieť s prílohou biela tabuľka-škola spánku

Zdrojom inšpirácie pri plánovaní Schnapu boli malí študenti, ktorí zaspávali po celej škole. Hojdaciu sieť je možné namontovať na akýkoľvek stôl, ktorý nie je príliš veľký.

Oddýchnuť si môžete v hojdacej sieti Schnap

Hojdacia sieť s prílohou spací stôl-biely-vankúš

Po zostavení môžete pre maximálne pohodlie vložiť niečo mäkké ako vankúš, deku alebo sveter. Vak, v ktorom sa hojdacia sieť predáva, sa dá tiež ľahko zmeniť na vankúš.

Takto je hojdacia sieť pripevnená k stolu

Hojdacia sieť so schémou pripevnenia-stôl-kancelária

Hojdacia sieť Schnap sa dodáva vo vrecku s chráničom na stôl a kovovými montážnymi konzolami. Stačí namontovať držiak na okraj stola a zavesiť hojdaciu sieť pod ním.

Takto vyzerá hojdacia sieť, keď je pripevnená k stolu

stôl na pripevnenie hojdacej siete-biela-sieť

Vývoj produktu študentovi trval asi týždeň. Aquil Rahario zatiaľ nevie, koľko by stál jeho produkt, ale hľadá investorov, aby sa Schnap mohol čo najskôr pustiť do sériovej výroby..

Názov hojdacej siete pochádza z anglických slov „School“ a „Nap“

vak na hojdaciu sieť-biela-sieťová taška

Niekoľko výskumov ukazuje, že spánok na pracovisku by skutočne mohol zlepšiť pracovný proces. V súčasnosti je bohužiaľ málo spoločností, ktoré tieto skutočnosti berú vážne.

* Viac informácií o projektoch Aqila Raharja nájdete tu