Dizajn, životný štýl

Kabriolet – luxusný koncept od spoločnosti Kormaran

Prototyp foto lodný vzhľad dreva

Konvenčné lode nemôžu zmeniť svoju trajektovú dopravu, čo je prípad Kormaran nie je to tak. A konvertibilný čln od spoločnosti Kormaran, ktorá kombinuje mobilitu mono rámu pre rýchle manévre so silou viactrupového katamaránu a trimaranu. Tento „kabriolet“ typu cormarant sa navyše dokáže jemnými pohybmi zmeniť na veľkú plaveckú platformu.

Kabriolet- koncepcia stavby

Plavci-vo-vode-lode-moderne

A konvertibilný čln ako krídlový krídlo rozširuje koncept Kormaranu. Výhody sú zrejmé – vyššia rýchlosť s menšou spotrebou energie a vyšší komfort jazdy vďaka oddeleniu vodných vĺn. Tvarovacia loď, vyrobená z uhlíka a s vlastným pohonom, kombinuje vstavanú technológiu formuly 1 s ľahkým profilom, podobným technológii lietadla a najnovšími bezpečnostnými opatreniami. Robia z Kormaranu high-tech plavidlo vyzbrojené najvyššími požiadavkami modernej doby. Nasleduje detailný pohľad a malá galéria obrázkov prototypu.

 Kabriolet z Kormaranu pre neuveriteľný zážitok z jazdy na vode

Pasažieri s krídlom pre ležadlá

Salzburská vývojová kancelária vynašla a konvertibilný čln a kombinuje jednorožec s viactrupovým trupom pre veľkolepý zážitok z jazdy. Vďaka plavcom, ktorí sú počas cesty zložení, máte športový zážitok na vode, zatiaľ čo s rozloženými plavcami si môžete užiť široké opaľovanie a dokonca sa môžete dostať na pláž čo najbližšie a pohodlne. mimo pasažierov. Ďalšie technické detaily budú verejnosti predstavené v lete, keď bude prototyp pripravený pre divákov!

Trupová vodná plaváková vrtuľa

Prototyp na vode 

Plachetnica-by-Kormaran-drevený vzhľad

Technológia moderny s tvarom transformácie

Prototyp-loď Kormaran

Vízia Kormaranu

Prototypová technológia fotografického pohonu

Účinné mechanizmy a riadiaci systém

Vzor pohonu motora

Uhlíkový materiál

Pohľad spredu na ochrannú známku na lodi

Rýchlosť-stupeň riadenia-čln-kormaran

Luxusná topánka s koženým interiérom

Tlačidlové zariadenie vo vzhľade dreva

Interiérový dizajn lode Kormaran

Energetická prevádzka a spotreba lode

Boot-zhora prototypový vzhľad dreva