DIY

Letná párty dekorácia – 6 DIY projektov na kokteilové dáždniky

Letná párty dekorácia kokteil dáždnik-ružovo-gélovo-purpurovo-vyrobte si

Leto sa blíži a už je čas na záhradné párty v slnečných dňoch a teplých večeroch. To určite zahŕňa chladené nápoje. Pre teba Letná párty dekorácia Dnes predstavujeme niekoľko DIY projektov na koktailové dáždniky. Naše nápady sa dajú ľahko prehrabať a na kopírovanie nepotrebujú veľa času..

Letná párty dekorácia na nápoje – domáce koktailové dáždniky

Letná párty dekorácia nápoje-kokteil dáždnik-citrón-bobule

Koktailové dáždniky sú najlepšou ozdobou nápoja. Ak sa neviete rozhodnúť pre farbu a motív, odporúčame vyskúšať rôzne modely. Čím je dekorácia pestrejšia, tým lepšie!

Potrebným materiálom pre tieto koktailové dáždniky sú: remeselný papier, spony na vzorkové vrecká a špáradlá alebo drevené špajle. Potrebnými nástrojmi sú nožnice a horúca lepiaca pištoľ.

DIY letná párty dekorácia – návod na kokteilové dáždniky

Letné párty dekorácie, pokyny pre domácich majstrov, kroky koktailového dáždnika

Začnite odstrihnutím pásikov širokých 5 centimetrov a dlhých 30 centimetrov. Zložte výstuhy v malých krokoch, ako je znázornené na fotografiách. Pomocou horúcej lepiacej pištole lepte pásy na koncoch k sebe a vytvorte kruh. Posuňte jednu stranu k sebe a vytvorte tvar dáždnika. Znovu prilepte horúcou lepiacou pištoľou a do stredu vložte sponku na vrecko na vzorky. Mali by ste vydržať, kým lepidlo nezaschne. Nakoniec sú drevené špajle prilepené k spodnej strane dáždnika.

Koktejlové dáždniky si môžete vyrábať spoločne s deťmi

Letná párty dekorácia krásny-koktail-dáždnik-ručne-pruhovaný-bodkovaný

Po uplynutí doby sušenia sú koktailové dáždniky pripravené. Tento DIY projekt je vhodný aj na ručné práce s deťmi. Môžu vám pomôcť držať sušiace dáždniky, aby ste ich rýchlejšie dokončili.

Koktejlový dáždnik so slamkami – zábavná letná párty dekorácia

Letné párty dekorácie kutilské-šiškové-koktailové-dáždnikové-slamené-sklenené pečivo

Ak chcete urobiť kreatívnu letnú párty dekoráciu, potom sú tieto farebné šišky na kokteily pre vás vhodným nápadom. Tlačová šablóna, ktorú nájdete na konci článku, by mala byť vytlačená na hrubom papieri. Budete tiež potrebovať slamky, nožnice, dierovač a lepiacu tyčinku.

Pokyny pre koktailové dáždniky ako šišky na letnú párty

letná párty-dekorácia-návod-donut-koktail-dáždnik-slamky

Šišky sa najskôr vystrihnú tak, že sa vyreže aj biely trojuholník. Potom sú koktailové dáždniky prilepené podľa obrázku a v strede je vytvorený otvor pre slamku. Takáto letná párty dekorácia je vhodná aj na narodeniny detí a večierky.

DIY poháre a koktailové dáždniky

letná párty-dekorácia-tikibar-pohár na pitie-dáždnik-kutilstvo

Ďalej uvádzame myšlienku prípravy domácich pohárov na pitie a koktailových dáždnikov na letnú párty. Na šálky na pitie potrebujete pohár alebo pohár a vlnitú lepenku, ktorá je k šálke pripevnená lepiacou páskou a horúcim lepidlom.

Letná párty dekorácia – vyrobte si jednoduché kokteilové dáždniky

letná párty-dekorácia-diy-dáždnik-návod-kroky-materiály

Koktejlové dáždniky sú vyrobené z drevených špajlí, remeselného papiera a hodvábneho papiera, opäť pomocou horúcej lepiacej pištole a lepiacej tyčinky. Postupujte podľa pokynov a získate jednoduchú, ale krásnu dekoráciu na letnú párty.

Farebná letná párty dekorácia s domácimi koktailovými dáždnikmi

letná párty-dekorácia-koktail-dáždnik-drevené špajle-diy

Koktejlové dáždniky s dlhými špízmi slúžia aj ako miešadlá na miešanie nápojov. Tento model je farebný a perfektne sa hodí na slávnostné dni v lete.

Vyrobte si farebné dáždniky sami

letná párty-dekorácia-urob si sám-šablóna-lak na nechty-nožnice

Tu sa vytlačí a vytlačí aj tlačová šablóna, ako je znázornené na obrázku. Buď z takého papiera vyrobíte trblietavý prvok, alebo môžete naniesť lak na nechty s trblietkami. Princíp lepenia je rovnaký ako pre ostatné modely.

Okoreňte kokteilové dáždniky na letnú party dekoráciu

letná párty-dekorácia-citrón-diy-koktail-dáždnik-limonáda

Ďalej uvádzame nápad, ktorý je veľmi rýchly a ľahký. Koktailové dáždniky si môžete namaľovať, ako sa vám páči, a prispôsobiť ich dekorácii na večierok.

Potrebné materiály pre pruhované koktailové dáždniky

letná párty-dekorácia-materiály-farba-kefa-koktail-dáždnik

Náš nápad je pre čiernobiele pruhy, ale môžete samozrejme použiť aj inú farbu. Všetko, čo potrebujete, sú koktailové dáždniky, remeselné farby a štetce.

Ochutnajte koktailové dáždniky v štyroch krokoch

letná párty-dekorácia-diy-pruhované-kokteily-dáždnik-obraz

Otvorte koktailový dáždnik a úplne natierajte bielou farbou, kým nie je pôvodná farba úplne pokrytá. Nechajte niekoľko minút zaschnúť a potom tenkým štetcom namaľujte čierne pruhy. Počkajte, kým sú dáždniky úplne suché, a použite ich na ozdobenie chladených nápojov.

Letná párty dekorácia – farebný kokteilový dáždnik so slamkou

letné párty-dekorácie-farebné-kokteily-dáždniky-urobte si slamky

Konečný nápad na letné párty dekorácie, ktorý predstavujeme, je pre farebné koktailové dáždniky so slamkami, ktoré sú perfektné pre záhradné párty. Na slamku môžete dať dva alebo tri dáždniky rôznych veľkostí.

Pokyny – vystrihnite a prilepte dáždnik

hrnček na letnú párty-dekoráciu-farebný-dáždnik-návod

Na vystrihnutie dokonalých kruhov môžete použiť hrnček alebo iný okrúhly predmet. Pre pekný efekt môžete rohy vystrihnúť zúbkovanými nožnicami. Otvor v hornej časti by nemal byť príliš veľký, aby sa dáždniky prilepili na slamku.

* Šablónu na tlač koktailových dáždnikov s donutmi nájdete tu a všetky pokyny tu.

* Šablónu a návod na farebné koktejlové dáždniky s trblietkami nájdete na tomto mieste odkaz.