DIY

Kvetináč urobte si sami-vysaďte upcyklovanú mini bylinkovú záhradu

DIY bazalka kvetináč bylinková záhrada

Pozrite sa na tento úžasný nápad, ako to robíte Kvetináč urob si sám byť schopný vyrábať podľa zásad recyklácie. Táto rozkošná mini bylinková záhrada môže slúžiť ako perfektná dekorácia na terase alebo v kuchyni. Zostavili sme pre vás krátky a praktický návod, ako si vyrobiť tieto roztomilé kvetináče. Táto myšlienka je obzvlášť originálna, jednoduchá a lacná a navyše veľmi šetrná k životnému prostrediu.

Kvetináč urob si sám-materiály na použitie

materiály urob si sám kvetináč bylinková záhrada

Pre Kvetináč urob si sám budete potrebovať nasledujúce materiály: keramický tanier; Farebne zladený zvyškový materiál a stuha; tri obľúbené bylinky do kuchyne; tri prázdne nádoby na jogurt; Lepiaca pištoľ; nožnice.

Kvetináč urobte sami-prvý krok

urob si sám zvyšky črepníka bylinková záhrada

Vezmite zvyšky materiálu a nakrájajte ho na prúžky, ktoré sú dostatočne veľké na to, aby sa mohli obaliť okolo hrncov s jogurtom. Potom pripevnite lepiacou pištoľou. Vďaka tomu budete mať extra štruktúru Kvetináč urob si sám Pridať.

Krok 2

darčeková stuha kvetináč urob si sám bylinková záhrada

dekorácia kvetináč urob si sám bylinková záhrada

Ďalší krok pre jedného Kvetináč urob si sám je toto ozdobiť a ozdobiť. Upevnite darčekovú stuhu okolo hornej časti hrnčeka. Potom odrežte hroty v uhle 45 stupňov.

krok 3

výsadba kvetináča urobte to sami bylinková záhrada

Bylinky vysaďte do hrnca s jogurtom.

Krok 4

hotový kvetináč urob si sám bylinková záhrada

Predposledný krok, ak máte Kvetináč urob si sám tri hrnce s bylinkami poukladajte na servírovací tanier. Umiestnite ich blízko okna, aby získali dostatok svetla a boli zároveň viditeľné aj ako ozdoba.

Krok 5

šálka kvetináča, aby ste si urobili upcyklovanú bylinkovú záhradu

Dbajte na to, aby zodpovedali farbe všetkých prvkov, aby sa táto mini bylinková záhrada stala skutočným pútačom pozornosti. Môžete si dokonca vybrať pásku, šrot a servírovací tanier podľa kuchynskej farby. Týmto spôsobom táto myšlienka funguje Kvetináč urob si sám premení na krásnu kuchynskú dekoráciu.