Dekorácie a oslavy

Závesy nastavujú akcenty vo výzdobe interiéru

akcent-interiérová dekorácia-zelené-záclony

Pôsobivé závesy pútajú pozornosť a zaisťujú útulnú klímu v miestnosti. Existuje mnoho typov záclon, ale hlavné sú: zhromaždené, priehľadné a vzorované. Ruchové záclony boli v Európe obľúbené pred 30-40 rokmi. Kučera dodáva šibalskému vzhľadu, ale pri správnom použití je atraktívna a štýlová. Existuje aj jedna nevýhoda – sú veľmi prašné a opotrebované. Ak je niekto vo vašej rodine alergický na prach, pred použitím si to dvakrát premyslite závesy kúpiť tento typ.

sivé volánové závesy

sivo-volánové závesy

Zariadenie, ktoré bolo v predchádzajúcich rokoch, bude používať priehľadné závesy označené. Zvlášť v lete vám chýba veľa slnečného svetla. Úprimne povedané, sú to moje obľúbené typy záclon, ale narúšajú súkromie. Vpúšťajú nielen cudzím očiam, ale aj zimnému chladu. Skombinujte dva typy záclon: priehľadné a tie, ktoré sú vyrobené z hustých, ťažkých tkanín, aby jeden zdôrazňoval kontrast a používal tieto dve funkcie. K celkovému vzhľadu tiež prispievajú akékoľvek kvetinové alebo pruhované vzory. Skombinujte farby de závesy s celou paletou farieb vo výzdobe interiéru.

transparentné a husté závesy v kombinácii

transparentná-tesná-záclona-kombinácia

Bez ohľadu na to, aký typ záclon si vyberiete, mali by zodpovedať všeobecnému štýlu miestnosti. Nepokúšajte sa používať moderné textílie a dekorácie, ak je miestnosť zariadená staromódnym nábytkom. Ako som povedal, závesy nastavte akcenty a sú neoddeliteľnou súčasťou domu, preto vyberajte opatrne.

priehľadné záclony v červenej a bielej farbe

transparentné-záclony-červeno-biele

vzorovaný záves – dekorácia do obývačky

vzorovaná-záclona-dekorácia-obývačka

nádherný nápad na záclony v krémovej farbe v obývacej izbe

nádherné-záclony-nápad-obývačka-krém

štýlové tmavé závesy v spálni

štýlové-tmavé-závesy-spálňa

zelené organzové závesy v obývačke

obývačka zo zelených organzových závesov

básnik-opona-kombinácia-výzdoba interiéru