Dekorácie a oslavy

Tlačové vankúše – moderný nápad na zdobenie

Motívy na vankúš-tlač-spálňa-zviera

Ak hľadáte originálne nápady na zdobenie, ktoré sú zaujímavé a zároveň lacné – potom máme návrh- Tlačte vankúše. Vneste do interiéru svieži nádych alebo prekvapte svojich priateľov nápaditým osobným darčekom, ktorý sa ich skutočne dotkne.

Tlačte vankúše – vyberte motívy pre svoj domov

sedačka-vankúše s farebnou potlačou-obývačka

Tlačte vankúše Predovšetkým to znamená ukázať individualitu a kreativitu. Ale ktoré motívy sú vhodné? To závisí predovšetkým od osobného vkusu – moderní ľudia milujú vtipné titulky – môžete si napríklad nechať vyfotografovať a vytlačiť časť farebného časopisu alebo knihy na poličke. Ozdobte obývaciu izbu vankúšmi, ktoré vyzerajú ako poštová známka – alebo ukážte svoju lásku k umeniu a rozhodnite sa pre vankúše s tlačenou maľbou..

Tlačové vankúše – mimoriadny dizajn

Rodinný pes s potlačou vankúša

Rozhodnite sa pre mimoriadny dizajn a nechajte svoj Tlačte vankúše. Prečo si nevytlačíte kalendár? Vďaka zvieratám bude každá izba pôsobiť útulnejšie – napríklad rodinný pes v ružovom alebo divoké zvieratá v čiernobielom prevedení. V detskej izbe môžete tiež ozdobiť farebnými zvieracími vzormi ako samolepku na stenu a obálku na vankúš.

Tlač vankúšov – nápady na darčeky

zaujímavá dekorácia-nápad-vankúš-tlač-Eiffelova veža

Najlepšie na tomto darčekovom nápade je, že je veľmi osobný a môže vyhovovať každému. Ak sa vaši priatelia sťahujú do prvého spoločného bytu, môžete sa rozhodnúť pre zábavné a farebné motívy. Čerstvo zosobášené páry sa určite potešia vankúšom pre pána a pani. Na prekvapenie svojich obľúbených ľudí nepotrebujete príležitosť – napíšte milostný list a nechajte ho na jednom Tlačte vankúše. Vopred sa pripravte na Vianoce so zábavnými vankúšmi s potlačou – vytvoria atmosféru a sú tiež veľmi praktické, pretože sa dajú použiť každý rok.

Tlačové vankúše – možnosti tlače

Vankúše-kožená sedačka-tlačená-maľba

Pred vašim Tlačte vankúše, musíte sa rozhodnúť pre typ tlače. Takzvaná flex a flock tlač trvá veľmi dlho a majú dobré pokrytie aj na tmavších textíliách, v každom prípade sú vhodnejšie pre monochromatické prevedenie. Fotografická digitálna tlač ponúka niekoľko možností, ale farba je v zásade menej trvanlivá ako prvé dve možnosti a môže časom vyblednúť.

Relaxačný vankúš s čerstvým kvetinovým vzorom

Odpočinkový vankúš-svieži-kvetinový vzor

Dlhé obliečky na vankúše

obývacia izba

Vankúše ako svadobné darčeky pre mladé rodiny

Vankúš-svadobné darčeky-mladá-rodinná-tlač

Milostný list vytlačený na vankúši

Láska-vankúš-tlač-nápady-Valentín-milostný list

Detská izba s nálepkou na vankúš

Nálepky na stenu do škôlky-vankúš-vtáčie motívy-tlač

Zaujímavý dekoračný nápad s potlačou vankúšového kalendára

zaujímavý-dekorácia-nápad-vytlačený-vankúšový kalendár

Farebné vankúše v spálni

farebný vankúš-tlač písma

Modré vankúšiky s potlačou

farebne potlačené-modré-vankúše

Vankúše do spálne s rekreačnými motívmi

Vytlačte si spálne-vankúš-relaxačné-motívy

Tlač vianočných vankúšov

Potlač vianočných vankúšov