Dekorácie a oslavy

Romantický interiér – zariadte ružovú izbu!

ružová obývačka

Buďte úprimní – ak ste z jedného ružová izba počúvaj, si voči tomu impulzívny? Mnoho ľudí si myslí, že ružová farba je vhodná iba do škôlky a nevie si predstaviť, že by mala ružovú v obývačke alebo v kuchyni. Táto farba pripomína bábiky, stuhy alebo iné dekorácie, ktoré sú vhodné pre dieťa. V každom prípade je to len povera – ružová farba je nielen trendová, ale môže aj vyzerať celkom elegantne alebo dokonca funky – ak je správne skombinovaná. Ak chcete vyzdobiť ružovú izbu, musíte sa držať určitých limitov. Podobne ako ostatné výrazné farby / oranžová, žltá / ružová farba púta pozornosť každého – aj svetlé nuansy sú stredobodom dizajnu, a preto je vhodné to s touto farbou nepreháňať. Namiesto toho s veľkou pozornosťou môžete dať akcenty do ružovej farby.

Zariaďte ružovú izbu – dekoráciu

obývacia izba s pohovkou v ružovej farbe

Ďalšie zlaté pravidlo, ak ho máte ružová izba chcete ozdobiť je kombinovať ružovú farbu s inými neutrálnymi farbami. Oranžová, žltá a ružová dohromady sa do obývačky naozaj nehodia. Naproti tomu tmavo červeno-ružová zmes vyzerá veľmi dobre a osviežujúcou kombináciou sú aj purpurová, tmavomodrá a ružová.

Zariaďte ružové miestnosti – farebné kombinácie

ružová toaletná stolná lampa

Keď ste si vybrali ružovú farbu pre veľký kus nábytku / ružová sedačka, kreslo alebo dokonca veľké ružové záclony /, potrebujete ostatné farby v ružová izba zachovaj neutrál. Inými slovami, ak si vyberiete ružovú pohovku, musíte steny vymaľovať béžovou, sivou alebo bielou. Podobne, ak dáte konferenčný stolík do ružova, zvyšok nábytku by mal byť čierny, sivý alebo biely.

A ako posledná rada – nechajte sa unášať ružová izba nenechaj sa odradiť Táto farba sa dodáva v mnohých odtieňoch a nemusí byť nevyhnutne spojená iba s dievčenskými izbami. Skutočne, niektoré z najštýlovejších domov na svete majú aj ružové akcenty.

Ružové steny v spálni

ružová farba na stenu spálne eklektický štýl

Luxusný interiér – kuchyňa

Luxusné kuchynské ružové akcenty

Lesklá ružová kuchyňa

lesklá ružová kuchynská linka

Ružová farebná tapeta

obývačka v ružovom kresle

Elegantné ružové kreslo

ružová stolička-moderný-škandinávsky dizajn