Dekorácie a oslavy

Prestieranie stolu s pytlovinou na každú príležitosť – 24 nápadov

prikrývka na stôl pytlovina výšivka nápis behúň na stôl stolné sviečky bočný stôl

Pytlovina so svojim rustikálnym vzhľadom je vhodná ako súčasť dekorácie na každú príležitosť. Áno, tento materiál je úžasný aj v každodennom živote. Tento článok je o tomto nádhernom materiáli a presnejšie by sme vám chceli predstaviť niekoľko nápadov, ktoré môžete použiť Prestierajte stôl pytlovinou môcť používať. Vďaka peknej dekorácii získate atmosféru snov.

Prestieranie stolu s pytlovinou – nápad na jeseň

prikrývka na stôl s pytlovinovým behúňom sivý tekvicový zlatý príbor

Keď prestriete stôl s pytlovinou, máte na výber niekoľko možností. Obzvlášť populárny je behúň na stôl, ktorý môže byť ozdobený inými materiálmi. Ďalším variantom je použiť pytlovinu ako menšie akcenty, napríklad vo forme riasenia na obruse alebo v kvetinových úpravách. Však sa presvedčte sami! Či už jar, leto, jeseň, Halloween, zima alebo Vianoce. Ak prestriete stôl pytlovinou, nemôžete urobiť chybu.

Na Vianoce prestrite stôl pytlovinou

prikrývka na stôl pytlovina vianočný nápad snehové vločky papierové zvončekové sviečky

Bežec na pytlovinový stôl môže byť nádherne ozdobený inými vecami a zdôraznený týmto spôsobom. Ak napríklad na Vianoce prestriete stôl pytlovinou, máte možnosť ozdobiť bežca na stole takýmito snehovými vločkami. Tieto môžu byť aj domáce.

Pytlovina ako prízvuk

prikrývka na stôl pytlovina volánky nápad biely obrus halloween jesenná tekvica

Pytlovina nemusí byť na stole, aby mala veľký efekt. Ak vlastníte biely obrus, zdá sa vám to príliš nudné a máte chuť na šitie, môžete pridať také volánky.

Rustikálne prestieranie

prestieranie na stôl pytlovina bežec na stôl kombinácia zlatých dekorácií na stôl vianočné ozdoby

Skombinujte dvoch bežcov na stôl a postavte stôl s pytlovinou, ako je vidieť tu. Potom pridajte zlaté akcenty a je zaručené očarujúce a zároveň rustikálne prostredie.

Drotárska dekorácia na stôl

prestieranie na stôl s pytlovinou a ružovou drotárkou nápad na romantickú výzdobu

Ak tam nemáte žiadne čerstvé rezané kvety, môžete si z pytloviny vyrobiť také pekné ruže. Týmto spôsobom nastavíte špeciálny prízvuk, ktorý ste tiež urobili sami. Naozaj skvelý nápad prestrieť stôl s pytlovinou!

Pytlovina ako prízvuk

prestieranie na stôl pytlovina zimné vianočné dekorácie strieborné gule vždyzelené

Vytvorte aranžmán na Vianoce z gulí, stromčeka a vrecoviny. Ak si vyberiete farbu guličiek v striebornej, zlatej alebo medenej farbe, dekorácia vyzerá obzvlášť elegantne. V zásade si samozrejme môžete zvoliť farby na prestieranie stolu s pytlovinou sami.

Jesenný stôl

prikrývka na stôl pytlovina vrkoč vzor vzor pruhy nápad

Pytlovina vo forme pruhov môže byť nádherne usporiadaná ako pletený vzor, ​​ako je tu znázornené. Ak majú pruhy aj ozdobné prvky, ako napríklad dva tmavé pruhy na každom páse, celé to vyzerá ešte zaujímavejšie.

Jednoduchý pletený vzor na stôl

prikrývka na stôl pytlovina tkaný nápad rustikálna veľkonočná dekorácia vtáčie vajíčka tulipány

Tu vidíte, že pekné vyzerajú aj obyčajné ľanové pásy v spletanom vzore. Ak teda nemáte žiadnu látku s ozdobnými prvkami, nerobte si s tým starosti, ale prestieranie navrhnite s pytlovinou.

Farebná pytlovina

prestieranie na stôl pytlovina nápad rueschen oranžová červená romantický dizajn inšpirácia ušiť

Ak je pre vás jednobarevný behúň na prestieranie stolu s pytlovinou príliš nudný, môžete použiť aj farebnú pytlovinu a prišiť ho na behúň v niekoľkých pruhoch ako volániky.

Slučky prízvuk vyrobený z pytloviny

prikrývka na stôl s myšlienkou na pytlovinu biele kvety murárske nádoby box drevo

Môžete si tiež len vziať kúsok bielizne a uviazať ho v mašličke. Tento jemný prízvuk upúta pozornosť. Skvelým príkladom je vrchná úprava s bielymi kvetmi v murárskych nádobách ako vázy.

prestieranie na stôl pytlovina kvety obal nápad rustikálna stuha biela

Pytlovinovú látku použite na zabalenie aranžmánov. Takto získate originálnu vázu. Za týmto účelom najskôr dajte kvety do nádoby. Potom rozložte kytice na stôl.

prestieranie na stôl pytlovina romantické jarné dekorácie na stôl krajky na behúň na riad

Zvlášť romantickým spôsobom môžete prestrieť stôl s pytlovinou, ak pridáte aj malú čipku. V tomto prípade bol ozdobený bežec na stôl. Vytvorí sa snová jarná dekorácia.

prestieranie na stôl s pytlovinou podložky na stôl tašky príbory bodový prízvuk

V prípade, že takéto príslušenstvo nemôžete nájsť pripravené. máte tiež možnosť vyrobiť si ich sami. Pridajte tiež sedenie okolo okrajov, aby ste pôsobili romanticky a rustikálne. Zvlášť príťažlivé sú aj vrecká na príbory.

prestieranie na stôl pytlovina sviečky idea deco rustikálna priadza

Na stole by samozrejme nemali chýbať sviečky, najmä ak ide o špeciálnu príležitosť, t.j. oslavu. Ako lampióny použite nízke murárske nádoby a ozdobte ich pytlovinou, niťou, perlami, čipkou alebo akýmikoľvek inými rustikálnymi nápadmi, ktoré vás napadnú prestrieť stôl pytlom.

prestieranie na stôl pytlovina jesenná téma pšeničné pštrosy tanier zlaté tekvicové lampióny

Beh na stôl s motívmi, ktoré zodpovedajú ročnému obdobiu, je praktický a skvelý nápad. Tieto motívy si môžete vytlačiť aj sami pomocou pečiatok. Jesenná myšlienka prestrieť stôl s pytlovinou je obzvlášť originálna v prípade pšeničných kytíc.

prestieranie na stôl s pytlovinou moderný behúň na stôl hnedé jesenné motívy

Moderný behúň na stôl vyrobený z pytloviny bol na koncoch predĺžený o zaujímavý dizajn s volánikmi. Týmto spôsobom sú dva štýly prepojené. Vďaka tomu je výsledok prestretia tabuľky s pytlovinou obzvlášť zaujímavý.

prestieranie s pytlovinou jarné valentínske pruhy červený akcent

S červenými pruhmi na okraji pytloviny si môžete vybrať myšlienku prestretia stolu s pytlovinou na Valentína, ako aj na jar všeobecne.

prikrývka na stôl pytlovina obrus nápad záhradná dekorácia pevný košík stolová podložka

Priebeh stola nemusíte rozložiť po celej dĺžke stola. Namiesto toho môžete použiť niekoľko kratších a položiť ich cez stôl. V každom prípade to vyzerá veľmi originálne.

prestieranie na stôl pytlovina halloween jesenné romantické šišky tekvicové sviečky

Táto jesenná dekorácia na stôl okamžite upúta pozornosť ručne maľovaným behúňom na pytlovinový stôl. Podľa príležitosti zvoľte vhodné motívy a nechajte svojej kreativite voľný priebeh. Ak sa v tomto necítite tak istí, môžete použiť aj šablóny.

prikrývka na stôl pytlovina jarné kvety stôl bežec vedierko džbán

Ak chcete, aby bol na stole skutočne rustikálny, môžete na dekoráciu použiť aj iné vhodné predmety. V tomto prípade slúži ako váza na tieto účely drevená doska, vedro, murárske nádoby a džbán.

prikrývka na stôl pytlovina pestrý nápad farba aztécky vzor ananásová váza jarné kvety

Ak chcete pridať do jarnej nálady, pri prestieraní stolu s pytlovinou môžete použiť mnoho jasných farieb. Čo tak napríklad s takým vzorom. Túto ozdobu si tiež môžete ľahko vyrobiť sami.

prikrývka na stôl pytlovina aranžérska krabica drevený ošarpaný drevený stôl

Drevený kvetinový box v ošúchanom štýle nádherne dopĺňajú akcenty z pytloviny. Okrem toho sa ako podložka na podtrhnutie rustikálneho vkusu používa niekoľko ľanových doiliek.

prikrývka na stôl s pytlovinovým obrusom biela béžová romantické záhyby

Tento obrus na okrúhly stôl je veľmi pekný. Skladá sa z dvoch farieb pytloviny (biela a béžová), ktoré sa striedajú smerom nadol a vytvárajú romantický skladaný vzor. Nádherný nápad, ktorý je vhodný aj na štvorcový alebo obdĺžnikový stôl.