Dekorácie a oslavy

Najromantickejšie reštaurácie na svete pre nezabudnuteľný večer

close-maggiore-romantická-reštaurácia-Anglicko

Predstavujeme vám najromantickejších reštaurácií svet, ktorý vás určite očarí. Čo je na týchto reštauráciách zvláštne, čo vytvára atmosféru?

Najromantickejšie reštaurácie na svete v gréckom Santorini

romantická atmosféra-reštaurácia-santorini-grécko

Exotická poloha je bonusovým bodom, ale správna atmosféra okrem dobrej kuchyne vytvára nádherný interiér. Veľa kvetov, prírodné farby, luxusný a pohodlný nábytok a predovšetkým krásne osvetlenie – čo viac si priať, aby ste strávili príjemný večer so svojim partnerom. Každý z nich najromantickejších reštaurácií svet je krásny sám o sebe a má svoje vlastné bonusové body. Na lodi je dokonca aj reštaurácia, kde si v noci môžete užiť Paríž a dať si pohár vína v dobrej spoločnosti.

Najromantickejšie reštaurácie na svete – lodná doprava ukazuje v noci Paríž

Romantická reštaurácia v Paríži

Ak máte radi cestovanie a chcete vyskúšať nové špeciality, môžete si vytvoriť vlastný zoznam najromantickejších reštaurácií svet a potom ho spoločne navštívte. Čo je lepšie ako spoločné spomienky a skúsenosti? Exotické ostrovy a vzdialené krajiny, ako napríklad Thajsko, sú samozrejme veľmi atraktívne, ale romantiku nájdete aj vo svojom vlastnom okrese, v malej reštaurácii za rohom. Ešte viac – romantika je vecou vkusu a náš zoznam pokračuje ďalej a ďalej.

Čistá romantika – reštaurácia La Veranda

Romantik-Pur-La-Veranda-Restaurant

Nechajte sa unášať interiérmi najromantickejších reštaurácií inšpirujte svet a vytvorte si podobnú atmosféru vo vlastnej obývačke, záhrade alebo na terase. Veľa kvetov – uprednostňujú sa ružové a biele, nábytok z tmavého dreva a veľa sviečok – a vytvorili ste romantickú náladu.

Romantická atmosféra – Lounge Restauran v Grécku

najromantickejšie-reštaurácie-sveta-Grécko

Salóniková reštaurácia v Santorini, Grécko

salónik-reštaurácia-santorini-grécko

Romantické reštaurácie-La Couvert v Belgicku

romantické-reštaurácie-La-Couvert-Belgicko

Reštaurácia v Pukete v Thajsku

čistá romantická reštaurácia v Thajsku

Romantické reštaurácie-La Veranda

romantické-reštaurácie-la-veranda

Romantická plavba v Dubaji

Plavba-romantická-Dubaj