Dekorácie a oslavy

Exkluzívne prevedenie schodiska na vás očarí

plávajúce schodisko-Zaha-Hadid

Nie je zvláštne, ako jednoduchá funkčná štruktúra zostáva roky a roky do značnej miery rovnaká? Schody sú schody. Všetci vieme, čo sú, na čo slúžia a ako vyzerajú. Ale počkajte, deje sa niečo nové moderné návrhy schodov. Zrazu sú sústredení, na „prehodnotenie“ a objavili sa tie najnapínavejšie a najúžasnejšie nové návrhy schodísk. Takže jednoduchým spôsobom, ako zrekonštruovať svoj domov, by bolo pridať do vášho schodiska neobvyklú a veľkolepú funkciu.

Exkluzívne prevedenie schodiska vytvára jedinečné ústredné miesto

fantastický-plávajúci-schodiskový dizajn

Táto galéria je veľmi individuálna Návrhy schodov je vhodný pre rôzne chute a životné situácie. Všetky majú spoločné to, že každý dizajn je jedinečným pútačom pozornosti. Tieto moderné konštrukcie schodísk nie sú určené pre trh hromadnej výroby. Sú to majstrovské diela krásy a každé je vytvorené dizajnérom.

Moderné návrhy schodov môžu skrývať praktické tajomstvo

krásne biele schody

Sochárske a plávajúce schody kombinujú formu a funkciu s inštaláciou silného formálneho vyhlásenia do srdca domova. Nie je potrebný žiadny iný ornament, tieto schody je najlepšie oceniť izolovane. Tradičné točité schodisko bolo vylepšené pokračovaním prirodzených zvratov a zákrut tak, aby schodisko vyzeralo nekonečne hlboko. To odráža perfektný tvar škrupiny nautilus, ktorý je mimochodom spojený aj s mystickými proporciami zlatého rezu. Snáď jedna z najjednoduchších myšlienok, ktorá sa tu zobrazuje, je aj najúčinnejšia. Použitie postupnosti prekrývajúcich sa kruhových kameňov je najsilnejšou architektonickou výpoveďou pri použití medzi terasami v záhrade.

unikátne drevené schody

Sú veľmi osobné a trochu svojrázne, sú tradičné moderné schody bol vylepšený tak, aby odrážal vášne ich majiteľov. Napríklad plynulý zakrivený dizajn klávesnice pre klavír alebo schody namaľované tak, aby vyzerali ako obrovské knihy. Aké chytré!

skladovanie-nápad-schodisko

Niektoré z Návrhy schodov boli vybrané pre ich dvojaké funkcie. Ak nemáte dostatok úložného priestoru, schovajte skrinky, police a zásuvky na schodisku, čo môže potenciálne prispieť k zvýšeniu objemu hodnotného úložného priestoru v domácnosti. Krása týchto návrhov spočíva v tom, že vaše veci sú tiež veľmi ľahko dostupné podľa potreby. Také moderné Návrhy schodov môže váš domov premeniť na viac možností než len na jednu.

od Jaz

schody atraktívnych kníh

atraktívne-knihy-schody

pekný sprej

Schody-prevedenie-krasne-sprej

farebné maľované schody

farebne maľované-schody-dizajn

nádherne namaľované schody

nádherne namaľované schody

Točité schodisko ako škrupina nautilus

točité schodisko škrupina nautilus

okrúhle kamenné schody v záhrade

okrúhla kamenná schodisková záhrada

sklenené schody moderné schody

exkluzívne prevedenie schodiska – čierna mašľa

exkluzívny-dizajn schodiska-čierna-stuha

úložný priestor pod schodiskom

poličky na knihy-schody

moderné-drevené-schodisko-marretti

plávajúce-čierne schody

99 moderných prevedení schodov – absolútny pútač pozornosti v obývacej časti