Dekorácie a oslavy

Click & Grow – plne automatický kvetináč

Kliknite na položku & amp; Grow-inovatívne-plne automatické-kvetináče

Kliknite & Rásť, pestovať je inovatívny plne automatický kvetináč, senzory, softvér a systém hnojív používané na pestovanie krásnych a zdravých rastlín a byliniek. Ideálne pre zábudlivého záhradníka, zaneprázdneného obyvateľa mesta alebo neustáleho cestovateľa, ktorý stále chce mať okolo nejaké rastliny. Kliknite & Rast dáva každému príležitosť mať zelený palec.

Kliknite & Rásť, pestovať plne automatický kvetináč – inteligentná technológia

Click & Grow-inteligentná-technológia-závod-rast

Plne automatický kvetináč bol vyrobený spoločnosťou Click & Rastie, čo rastliny pestujú pre ľudí. Inteligentná technológia meria potreby rastlín a automaticky dávkuje presné množstvo vody a živín. Ideálne riešenie pre obyvateľov miest a ľudí bez zelených prstov, ktorí chcú vniesť do domu dotyk prírody. Okrem pestovania rastlín a emócie, ktorá kliká & Rast prináša kliknutie & Vypestujte kvetináči dobrý minimalistický vzhľad. Preto sa stáva vynikajúcim dizajnovým prvkom.

Kliknite & Grow – inovatívny plne automatický kvetináč

Click & Grow -inovatívny-elektronický-kvetináč

Kliknite & Grow je elegantný biely box, v ktorom je umiestnená nádrž, čerpadlo a senzory. Stačí pridať batérie, vodu, vložiť kazetu so semienkami a voilá – zelená rastlina vám doma vyrastie do niekoľkých týždňov. Systém je v špeciálnej kazete a funguje spoločne s elektronickým záhonom ako tlačiareň. Keď sa prirodzený životný cyklus rastliny skončí, môžete starú kazetu vybrať a vložiť novú. Okamžite začína plne automatický kvetináč pestovať novú rastlinu.

Kliknite & Pestujte inovatívny plne automatický kvetináč

Click & Grow-inovatívny-elektronický-kvetinový-box

S minimalistickým vzhľadom a pocitom, je plne automatický kvetináč Kliknite & Vypestujte vo svojom modernom dome ideálny dizajnový prvok. Ak ste obyvateľom mesta, chýba vám zelený palec alebo ste len zaneprázdnení – žiadne starosti. Inteligentná technológia dáva každému šancu zažiť vzrušenie z rastúcich klíčkov!

Kliknite&Pestujte rastliny elektronicky

Click & Grow-inteligentná-technológia-elektronická-pestovanie rastlín

   Kliknite & Pestujte inteligentný kvetináč – pestujte rastliny úplne automaticky

Kliknite na položku & amp; Grow-intelligent-flower-pot-electronic-plant-growth

Kliknite na položku & Grow-electronic-plant-growth