Dekorácie a oslavy, urob si sám

Elegantná dekorácia obývačky a dizajn nábytku od spoločnosti Soher

Ovocná miska dekorácia obývačky do kráľovského štýlu

Šik Dekorácia do obývačky a elegantný dizajn nábytku od spoločnosti Soher, ktorý by sme vám chceli predstaviť, sú celosvetovo známe, výnimočné, krásne a originálne. Všetko, čo spoločnosť vyrába, je dokonalé do posledného detailu. Celý vzhľad možno rozhodne označiť za vznešený, kráľovský a klasický.

Dekorácia obývačky – mix klasických a moderných prvkov

Nápady na výzdobu sochy ženy-Soher

Spoločnosť Soher založil v roku 1942 Vicente Simo Iborra a odvtedy vyrába iba výrobky vysokej kvality Dekorácia do obývačky a elegantný dizajn nábytku. Návrhár vynašiel nové ručné techniky a vytvoril nové kombinácie rôznych materiálov a dekoratívnych kúskov. Soher zmiešal moderný nábytok s tradičnými prvkami pre pôsobivú a zaujímavú estetiku.

Inšpiratívne nápady pre dizajn interiéru – elegantná dekorácia obývačky

Zlatá dekorácia hodín-Soher

Pretože každý kus nábytku a dekoratívny prvok je vyrobený s vášňou, láskou a starostlivosťou, výrobky spoločnosti Soher sú tak originálne a pôsobivé. Kolekcie boli inšpirované celým svetom. Okrem toho si spoločnosť získala veľkú popularitu a rešpekt v rôznych častiach sveta. Elegantné zbierky značky Dekorácia do obývačky a nábytok v súčasnej dobe nájdete vo viac ako 50 krajinách.

Soher – spolupráca mnohých profesionálnych výtvarníkov

Luster v štýle Deko-Soher

Tie úžasné Dekorácia do obývačky a nábytok sú skutočné umelecké diela a sú úplne pôsobivé. Sú prínosom pre každý interiér. Soher spája kreativitu a talent špičkových výtvarníkov, špičkových dizajnérov, kresliarov a remeselníkov, ktorí všetku svoju prácu venovali tvorbe nových umeleckých diel. Inšpiráciou a kompetentnosťou prispievate do spoločnosti.

Inovatívny proces a nové výrobné techniky

Zdobenie spálne-nižšie

Unikátny štýl Soher zahŕňa veľmi špeciálne remeselné spracovanie, ktoré nemožno zamieňať s ničím iným. Špecifické výrobné techniky a starostlivo vybrané materiály zaručujú najvyššiu kvalitu. Tradícia sa odovzdáva a rozvíja z generácie na generáciu. Soher s vášňou a citlivosťou vytvára krásne a elegantné návrhy nábytku Dekorácia do obývačky, to bude trvať navždy.

Biela pohovka – nápad na zariadenie obývačky

Pohovka biela obývacia izba Soher

Chladič na šampanské v čiernej farbe – originálna dekorácia do obývačky

Dekorácia misky na šumivé víno Soher

Nápady na dekoráciu spálne od Soher

Nápady na dizajn spálne-spoločná dekorácia