Dekorácie a oslavy, nápady na vianočné dekorácie

Vianočný veniec pre vaše dvere – slávnostné nápady pre pocit teplého srdca

slávnostné nápady-vianočné vence-dvere

Štýlové príklady, aby sme mohli inšpirovať vašu kreativitu

Slávnostný vianočný veniec je tradičným symbolom Vianoc a je zavesený na vchodových dverách, aby srdečne pozdravil hostí. Tu je niekoľko krásnych myšlienok vytvorených poprednými stylistami a dizajnérmi. Nie je to také ťažké, pokiaľ získate nejaké základné zásoby. Základňu je možné kúpiť v kvetinárstvach, remeselných predajniach alebo na trhoch a je vyrobená z rôznych materiálov, ako je pena, sušená tráva a drôt. Budete tiež potrebovať kvetinový drôt na pripevnenie vašich dekorácií k vencu. Existuje množstvo webových stránok, ktoré vás prevedú stavebným procesom. Našli sme obzvlášť jednoduché pokyny pre „saveoncrafts“. Táto organizácia vám tiež poskytne všetok materiál na výrobu vlastného dizajnérskeho vianočného venca.

Luxusný vianočný veniec v červenej a zlatej farbe

dverný veniec-červené-gule-zlatá stuha

Tento nádherný a luxusný vianočný veniec navrhla Laura Bruen. Obsahuje klasické červené dekorácie v rôznych tvaroch a veľkostiach. Tieto sú pripnuté k podstavcu venca, aby vytvorili senzačný a slávnostný veniec pre vaše predné dvere. Pridajte zlatú stuhu na kontrast s lesklými červenými sklenenými guľami.

Lesklý vianočný veniec s ozdobami

Vianočný veniec-na-dvere-zelené-konáre-ozdoby

Tento krásny vianočný veniec kombinuje trblietavé kvety s vintage ozdobami a prináša nevšedné a nádherné prevedenie. Stredobodom záujmu dodáva obraz zimnej krajiny za vencom. Tento dizajn vytvorila Barbara Ann.

Zdvojnásobte efekt dvoma vencami

Predné dvere na vianočný veniec

Na honosný vchod, prečo nie dva vence. Táto fotografia ukazuje slávne príklady s bohato zdobenými stužkami zo zamatu a brokátu. Každý veniec je v spodnej časti ozdobený úchvatnou mašličkou. Ak chcete vytvoriť podobný efekt, zvyšok ozdobte ozdobami a kvetmi. Tento dizajn pochádza z interiéru Leanne Michaels Interiors.

Očarujúci vianočný veniec

zlatý-dverový-veniec-bronzová stuha

Ak máte radi vo vianočných ozdobách dotyk iskry a pôvabu, potom vás tento nádherný dizajnérsky veniec nadchne. Ak chcete obnoviť tento efekt, transformujte jednoduchý veniec s kovovými ozdobami a farbou v spreji. Tu zobrazený príklad pozostáva zo striekaných šišiek, kovovej stuhy a listov. Kombinácia bronzu, medi, striebra alebo zlata vytvára báječný efekt.

Dizajnový vianočný veniec inšpirovaný prírodou

Vianočný veniec na dvere-prírodné materiály

Atmosférické nápady na vianočné ozdoby v jedálni

Ak uprednostňujete prírodný vianočný veniec, ale bez obetovania vplyvu, je tu krásny príklad, ktorý kombinuje tradičné materiály, ako sú listy magnólie, bobule a šišky, s nečakanejšími prvkami, ako sú artičoky. Artičoky dodávajú vzrušujúce tvary a krásnu jemnú farbu.

Kulinársky vianočný veniec pre všetky zmysly

Šalvia-oregano-rozmarín-vavrínový vianočný veniec

Vianočné vence nie sú určené len pre vchodové dvere. Toto je krásny príklad – milý, užitočný a perfektný na vianočnú pohodu v uponáhľanej kuchyni. Kuchyňa je určite srdcom domu na Vianoce, preto si tento priestor zaslúži vlastnú sezónnu premenu. Jedlý veniec nie je len pre fanúšikov jedla, vyzerá úžasne. Spája sa v nej šalvia, oregano, rozmarín a vavrín – všetky bylinky spojené s Vianocami.

Vianočný veniec s moderným nádychom

marykay-vianočný veniec-na-dvere-slávnostné-nápady

Tento krásny príklad ukazuje, ako je možné tradičné zimné bobule a vždyzelené lístie zmiešať s módnymi ozdobami, ako sú perie a vzorovaná stuha, a vytvoriť tak súčasnú verziu vianočného venca.

od Jaz