Dekorácie a oslavy, nábytok

Fascinujúci dizajnový nábytok pre celý dom

moderný dizajn spálne jalis

Neuhaus je ruská spoločnosť, ktorá poskytuje osvetlenie, dekorácie a Dizajnový nábytok pre celý dom. Pozoruhodné kuchyne, inšpiratívne kúpeľne a jedinečné spálne, veselé prevedenie obývačky premení celý dom ako žiadny iný. Neuhaus symbolizuje krásu a nadčasovú eleganciu. Použité sú len najkvalitnejšie textílie a materiály, ktoré vytvárajú luxusné, ale zároveň domáce prostredie.

Vynikajúci dizajnérsky nábytok prispieva k ušľachtilej atmosfére

luxusná-skriňa-kožená-stolička

Títo Dizajnový nábytok sú jednoducho vynikajúce – špičkové európske nábytkárske spoločnosti a návrhári nábytku predstavujú svoje diela v ruskom Neuhause. Neuhaus je interiérové ​​a dizajnérske štúdio, ktoré predstavuje niektoré z najobľúbenejších a najzaujímavejších nemeckých značiek v Rusku a ukazuje ich vo svojich predvádzacích miestnostiach. Od založenia spoločnosti v roku 1996 spoločnosť predstavila svojim ruským zákazníkom výnimočné návrhy a nápady interiérov, ktoré pochádzajú od najvyhľadávanejších architektov a výrobcov nábytku v Európe..

Dizajnový nábytok pre každú časť domu

šťastná-moderná-detská izba

Rôzne značky spoločností, ktoré Neuhaus zastupuje, ponúkajú rôzne druhy elegancie Dizajnový nábytok – Basde izba, spálňa, obývačka a mnoho ďalších. V roku 1999 bola zbierka Neuhaus uznaná ako najväčšia zbierka vo východnej Európe. Dnes je ako partneri Neuhausu uvedených viac ako 200 špičkových spoločností. Uvádzame iba niekoľko známych mien – Cor, Rolf Benz, Duravit, Draenert Design Studiom, Tobias Grau, Walter Knoll, Wittmann, Form Exclusiv, Schoenebuch, výrobcovia tkanín Sahco, JAB, Zimmer + Rohde, Sede, Klafs, Interluebke , Trueggekmann, Neue Wiener Werkstätte, Siematic, Treca de Paris a mnoho ďalších.

Dizajnový nábytok – nápady nemeckej kvality a ruské interiéry

moderná rohová kuchynská linka z dreva

Neuhaus snaží sa priniesť len tie najlepšie nápady do interiéru a Dizajnový nábytok predstaviť svojim ruským zákazníkom. Keď uvidíte tieto vzrušujúce interiéry, budú si ich dlho pamätať. Sú absolútnym synonymom pohodlia a krásneho vzhľadu. Ponúkajú celé koncepty moderných bytov a domov, ktoré sú orientované na zákazníka a spĺňajú potreby zákazníkov. Práve vám predstavujeme niekoľko zaujímavých návrhov, inovatívne nápady a riešenia a úplne dokonalé nápady na dekoráciu. Neuhaus si rozhodne získal povesť jedného z najdôveryhodnejších, najinovatívnejších a najmodernejších štúdií interiérového dizajnu.

Moderná kuchyňa od Siematic

moderná-kuchyňa-zbierka-Siematic

Elegantná spálňa béžovo-hnedej farebnej schémy

elegantná spálňa-béžovo-hnedá-farebná schéma

Sklenený stôl-moderný dizajn

Sklenený stôl-moderný dizajn

 Moderná obývacia izba s modrými akcentmi

Obývacia izba Soffa Ruské interiérové ​​štúdio

Moderná stolička do záhrady

moderný dizajn stoličky