Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Ultra moderný dizajn bytu

Dizajn: Christoph Coleman

biela obývačka modré vankúše

Ponúkame vám svieži, moderný Dizajn bytu predtým. Byt sa nachádza v luxusnej štvrti New York – Manhattan. Na prestavbu bytu bol najatý interiérový dizajnér Christopher Coleman. Architekt je známy tým, že preferuje výrazné, výrazné farby a tvary. Trblietavé povrchy vytvárajú v súčasnej dobe mimoriadne efekty Dizajn bytu.

Ultra moderný dizajn bytu

 elegantný dizajn bytu - červená spálňa

Ten moderný Dizajn bytu zaujme svojim minimalistickým interiérovým dizajnom. Dôraz kladie na bielu farbu, ktorá symbolizuje čistotu a eleganciu. Trblietavé stropy a podlahy odrážajú kusy nábytku a dekoratívne prvky – tak jednoducho sa vytvára rozprávkový dizajn. Sklo je prítomné všade – či už zrkadlá, sklenené steny, sklenené panely alebo ozdobné prvky, všetko žiari. Obývacia časť vyzerá moderne, rafinovane a elegantne.

Inovatívny a elegantný dizajn bytu z USA

 inovatívny interiérový dizajn - byt

Elegantný nábytok vo výrazných farbách vyčnieva z trblietavých povrchov a vytvára akcenty v Dizajn bytu. V každom prípade bol návrhár s intenzívnymi odtieňmi veľmi opatrný. Nebesky modrá kuchyňa a kúpeľňa pôsobia upokojujúco, zatiaľ čo červená spálňa a kúpeľňa vytvárajú vzrušujúcu atmosféru. Zaujímavá farebná kombinácia vytvára v tomto modernom apartmáne na Manhattane obzvlášť elegantný a očarujúci nádych.

od K.H. Christovej

elegantný interiér - biela a modrá obývacia izba

biela kúpeľňa s moderným okrúhlym umývadlom

moderná biela kúpeľňa s okrúhlym umývadlom