Dekorácie a oslavy, interiérový dizajn

Kreatívny a vzrušujúci mestský interiérový dizajn

La cave a vin 9 od Cyrille Druart z Paríža vo Francúzsku

interiérový dizajn-vináreň-CyrilleDruart-paríž

Cyrille Druart o tomto projekte povedal, že „Skúsili sme zaprášený obraz namaľovať vinárom zviazané dohromady je, čistiť. Namiesto toho sme z neho chceli urobiť útulnú, svetlú a farebnú miestnosť. Opravené v modernej dobe ukotvený .”

Jaskyňa a víno 9 sa nachádza v dynamickej živej štvrti Les Halles, priamo v srdci Paríža. Cyrille Druart. Interiér porušuje konvencie a ponúka úplne iný typ miesta pre dobré jedlo, dobré víno a dobrú spoločnosť. Štýl z Jaskyňa La jedna z 9 je dobre prispôsobený skúsenostiam a očakávaniam náročných Parížanov v 21. storočí.

Kreatívny koncept tohto štýlového konceptu Mestský interiérový dizajn

interiérový dizajn-vináreň-CyrilleDruart

Obraz červeného vína bohato tečúceho do pohára je podnetný. Stal sa vzrušujúcim a kreatívnym konceptom v kombinácii so všetkými formálnymi prvkami tejto módnej vinárne. Nie je to skvelé miesto, ale to, čo mu v priestore chýba, potom doháňa vplyv na dizajn.

interiérový dizajn-vináreň-paríž

Tento výrazný mestský interiérový dizajn Zdá sa, že je založený na farbách spojených s prúdením červeného vína do krištáľovo čistého pohára, čiernobielom s dramatickým splashom červenej. Okrem toho sa obraz vína a skla zameriava na definovanie línií a zaujímavý úsek a skreslenie tvaru. Vezmite si to do interiérového dizajnu a vidíme, ako sú elegantne plynulé línie zvýraznené – v metalických vysokých stoličkách, okrajoch priehľadného nábytku, sklenených poličkách, tiež v odleskoch na samotných fľašiach.

interiérový dizajn-vináreň-zrkadlo-strop

Napriek tomu, že má relatívne malú plochu, použitie zrkadla na strope maximalizuje výšku tyče. To vytvára fascinujúcu ilúziu, ktorá má vizuálny efekt a dopĺňa fascinujúcu atmosféru v bare. Atmosféra v Jaskyňa a víno 9 je intímny a ústretový len s náznakom nečakaného.

Transparentnosť a svetlo vytvárajú tento unikát Mestský interiérový dizajn.

interiérový dizajn-vinárska-barová-prikrývka na stôl

Účinok obrazov pohárov na víno je oživený kreatívnym využitím farebného LED osvetlenia, ktoré bolo umiestnené tak, aby zvnútra osvetľovalo priehľadný nábytok a zariadenie. Táto neobvyklá stratégia je do značnej miery zodpovedná za zjednotenie celého konceptu dizajnu ako jedného. Množstvo materiálov v interiéri vinárne je rozmanité a plné energie – kamenné múry a kontrast surového betónu, elegantné leštené kovy, sklo a polyméry. Pod vplyvom podmanivého osvetlenia sa všetky tieto zložité prvky spájajú ako na jednom plátne. Skutočne harmonické a plynulé ako v silnej abstraktnej maľbe, ktorá visí nad hlavnou tyčou. Je zaujímavé, že to vychádza z vízie vína, ktoré tečie do pohára. Koncept mestského interiéru teda kruh uzatvára.

od Jaz

Urbanistický interiérový dizajn – vináreň v Paríži – dekorácia kamenného múru

interiérový dizajn kamenná stena

Obrázky v mestskom interiérovom dizajne

urban-interior-design-wine-bar-metafor

fascinujúci dizajn toalety v La cave a vin 9 od Cyrille Druart

urban-chic-interior-design-CyrilleDruart

modré LED osvetlenie z kohútika

interiérový LED faucet

Úžasný barový pult v La cave a vin 9 od Cyrille Druart

urban-wine-bar-CyrilleDruart-barový pult

Vínna pivnica

vínna pivnica-vináreň-paríž

urban-interior-design-wine-bar-paris