Bižutéria

Očarujúca zbierka Swarovski „Kráľovstvo klenotov“

SWAROVSKI-jeseň-zima-2012-2103-kolekcia šperkov

Každá žena vie, že pokiaľ ide o šperky a kryštály, Swarovski sú jednou z najlepších variantov. Kolekcia s názvom „Kráľovstvo klenotov“ obsahuje rôzne druhy úchvatných šperkov a ponúka niečo vhodné pre každý vkus.

Kolekcia „Kráľovstvo klenotov“ od Swarovski

Swarovski-show-pevné-šperky-kolekcia-2012

Len názov Kolekcia Swarovski ilustruje veľkosť, luxus a pohodlie, ktoré prezentované šperky ponúkajú. Stojí to za vašu pozornosť, pretože sa vám to nepochybne bude páčiť. Kolekcia „Kráľovstvo klenotov“ je rozmanitá a obsahuje rôzne druhy šperkov. Patria sem náramky, náhrdelníky, prstene a náušnice, ktoré môžete kombinovať s tými, ktoré už máte, alebo pridať lesklé šperky na vlasy.

Originálna, svetoznáma kolekcia od Swarovski

swarovski-run-bridge-fashion-2012-kolekcia-šperky

To najlepšie na tomto Kolekcia Swarovski spočíva v tom, že môže uspokojiť rôzne preferencie, pretože zahŕňa ľahšie, nepovinné kúsky na každodenné nosenie, ako aj oficiálne, elegantnejšie kúsky, ktoré zaujmú štýlom a triedou. Krásne náhrdelníky sa dodávajú v rôznych farbách a veľkostiach a sú skutočne pôsobivé. Kolekcia, ktorá bola predstavená v rokoch 2012-2013, mala na móle množstvo fanúšikov. Modelka a herečka Berenice Marlohe, známejšia ako Bond Girl, predstavila celú kolekciu Swarovski. Krásna Berenice svojim prírodným šarmom posilnila výstavu dizajnérskych šperkov Swarovski. Oblečenie, s ktorým bola kolekcia predstavená, s akcentom na čiernu a striebornú, ktoré dokonale ladia so šperkami. Cieľovou skupinou Campanie sú mladí ľudia.

Nenechajte si ujsť túto nádhernú zbierku!

swarovski-zbierka-šperkov-2012-náramok-krásny

Labuť Swarovski pláva vo vlastných móde vo svete módy

Swarovski-logo-zbierka-šperkov-2012-klenot-kráľovstvo

Sada šperkov na oficiálne príležitosti

swarovski-collection-Kingdom-of-klenoty-náramok-2012

Prsteň a prívesok zo známej zbierky

luxusné-dlhopis-dievča-kolekcia-swarovski-krk-šperky

Rokenrolová skladba pre silné ženy

Berenice-Marlohe-Swarovski-kolekcia-šperk-náramok

Originálny náhrdelník s dvoma druhmi kamienkov

4-serena-krk-zbierka-zbierka-riesenia-drahokamov