autá

Nový, virtuálny koncept Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo 2013

AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 vpredu 1

Mercedes-Benz zverejnil koncept super auta, ktoré bolo vytvorené ako návrh dizajnu hry Gran Tourismo 6 pre Plystation 3. Hovorí sa tomu Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013.

Mercedes -Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 – inšpirovaný formulou 1

Mercedes Benz Vision Gran Turismo Concept 2013 pravá strana

Virtuálne auto, ktoré napriek tomu funguje ako skutočné auto, má byť integrované do novej hry Gran Tourismo 6 prostredníctvom online aktualizácie. Motor je vpredu pod kapotou. Má pohon zadných kolies, ako aj krídlové dvere a špeciálnu masku chladiča vyrobenú z diód LED. Fotografie z interiéru neboli poskytnuté. Kokpit lietadla Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 podľa Mercedes-Benz by sa však mal inšpirovať formulou 1. Ďalej by mal mať červené športové sedadlá, ktoré splývajú s čiernym priestorom na nohy a vytvárajú ochrannú škrupinu.

Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 zaujme výkonom

Mercedes Benz AMG Gran Turismo Concept 2013 vzadu

Z Mercedes-Benz AMG Vision Gran Turismo Concept 2013 zaujme motorom AMG V8 biturbo s výkonom 585 koní a krútiacim momentom 800 Nm. Brzdný systém, ako aj odolnosť voči vyblednutiu na najvyššej úrovni, zaisťuje keramický vysokovýkonný kompozitný brzdový systém AMG. Športový výfukový systém AMG s ôsmimi koncovkami výfuku, ktoré sú integrované vzadu, zaisťuje úchvatný doprovod vždy, keď auto zrýchli..

Vpredu Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo 2013  Mercedes Benz AMG Vision Gran Turismo 2013 vyššie