architektúra

Skrížené veže v Soule-alternatíva k preľudnenému mestu

Skrížené veže v Soule-alternatíva k preľudnenému mestu

zaujímavý-projekt-Soul

the skrížené veže v Soule / po anglicky – Cross Towers / sú veľkolepé a zapôsobia na svoj projekt, ktorý pojme rodiny, podnikateľov a pracovníkov v Soule. Inovatívny a zaujímavý dizajn, ktorý pomôže maximalizovať obytný priestor v preplnenom meste. Budova bude umiestnená v Yongsan – medzinárodnom susedstve, kde je urbanizácia a mrakodrapy skutočne prepojené.

Skrížené veže v Soule – inovatívny projekt so zaujímavým dizajnom

inovatívny dizajn mrakodrapu

Big je architektonické štúdio, ktoré malo za úlohu navrhnúť a postaviť nový mrakodrap. Projekt symbolizuje vzrušujúcu alternatívu k príliš vysokým budovám. Mesto stanovilo výškový limit a aby to vykompenzovali, architekti sa rozhodli navrhnúť dva ďalšie komponenty vertikálne. Myšlienka dánskych architektov bola pre primátora veľmi atraktívna a čoskoro budú aj títo dvaja skrížené veže v Soule formovať panorámu mesta.

Prekrížené veže v Soule – štýlová perspektíva

moderné-veže-zvislé-súčiastky

the skrížené veže v Soule zaujmite štýlovým stavebným plánom a koncepciou dizajnu vonkajšej plochy. Architekti a dizajnéri zapojení do projektu vyzdobili aj futuristické veže zelenou vegetáciou. Veže obklopuje niekoľko záhradných oblastí. Dva ďalšie, vertikálne umiestnené diely, majú sklenené stropy a sú tiež ozdobené lavicami a rastlinami.

Prekrížené veže v Soule šetria miesto

krížené veže v Soule

Najväčšia výhoda spôsobu stavby spočíva v samotnej stavbe.Ve okrem prekonania výškového obmedzenia by mali veže ponúkať nádherný výhľad. Slnečná sústava v lete mrakodrapy osvieži a v zime zahreje. Životný priestor týchto dvoch skrížené veže v Soule pozostáva z viac ako 600 bytov, štúdií, kúpeľných salónov, knižníc, fitnescentier a všetkého, čo by obyvatelia mohli potrebovať.

Projekt Crossed Towers – budúcnosť modernej architektúry

projekt mrakodrapu skrížených veží

Projekt VEĽKÉ je šetrný k životnému prostrediu a bol navrhnutý s veľkým dôrazom na detail, vynikajúce osvetlenie bolo navrhnuté tak, aby si moderná architektúra prišla na svoje. Návrh je definitívnym dôkazom toho, že pred pokračovaním vpred nemožno položiť žiadne prekážky.

Od Abigail

Futuristický projekt – fasáda

fasáda futuristického projektu

Strešný mrakodrap Soul

Strešný mrakodrap Soul

Moderné mrakodrapy v Soule

moderný-mrakodrap-Soul

Osvetlenie krížených veží

krížené veže-osvetlenie

Osvetlenie – moderný stavebný projekt v Soule

Osvetlenie krížových veží

Skica budovy – mrakodrap v Soule

Projekt stavby krížových veží