architektúra

Pavilón so záhradou a bazénom od architekta Roberta Gurneyho

Komínový kamenný chodník Dom pri bazéne

Predstavujeme vám moderný pavilón Dizajn. Tento očarujúci projekt od Roberta Gurneyho Architects má osobitnú výhodu – pavilón je pod starými stromami uprostred lesa. Ponúka nádherný výhľad na okolie a ďalšie zariadenia v pozadí – záhradu a bazén.

Súčasný dizajn pavilónu

Pavilónová záhradná záhradná dekoratívne osvetlenie

Napriek tomu pavilón obklopený divokým lesom, jeho poloha môže byť v skutočnosti viac ako žiaduca – blízko Washingtonu. Dom sa vyznačuje moderným štýlom, krásnymi terasami, kvetinovými záhonmi a dobre upravenými trávnikmi. Robert Gurney navrhol a zrealizoval atraktívny architektonický projekt s veľkou starostlivosťou a zanietením.

Pavilón z prírodných materiálov

Pavilón domu pre posuvné dvere

Priestor za domom bol tiež starostlivo zorganizovaný, aby nové prvky na dvore – kamenný múr, kamenná cesta, výsadba atď. Pavilón a vizuálne harmonizovať s okolím. Prechod zo záhradnej krajiny do prírodného lesa je postupný a sotva viditeľný – akoby sa hranica medzi nimi spájala..

Užite si pavilón so záhradou a bazénom po celý rok

Komínová kamenná cesta Bazénová kamenná stena

Pri budovaní tohto pavilónBoli použité tradičné aj moderné materiály. Okrem toho je k dispozícii široká škála textúr a povrchov. Šikmá strecha je vyrobená z odolnej nehrdzavejúcej ocele. To spočíva na robustných stenách, ktoré tvoria teplý celok.

Prirodzená atmosféra a vonkajšie osvetlenie

Vonkajšie osvetlenie na stenu

Aby sa optimalizovalo prirodzené osvetlenie a prepojenia medzi pavilónom a záhradou, projektant nainštaloval dostatok dverí z oceľového skla a bezrámových sklenených stien. Priehľadná izba ponúka nádherný výhľad na krásnu krajinu a bazén a ponúka útulný interiér. Posuvné sklenené dvere sú v letných mesiacoch výhodou. Na zimné mesiace je k dispozícii útulný krb. To dokáže pavilón premeniť na teplú chatu.

Útulný interiér – veľké okná

Kuchynské rustikálne stoličky

Funkčný pavilón má kuchyňu z nehrdzavejúcej ocele s pohodlným posedením. Atmosféra v tejto miestnosti je teplá a príjemná vďaka prírodným materiálom použitým v interiérovom dizajne a nábytku. Podlaha je vyložená bluestoneom, stenové prvky sú z mahagónu, strop bol úplne obložený douglaskou. Ten závideniahodný pavilón so záhradou a bazénom Robert Gurney architekt ponúka úkryt, ochranu, relaxáciu a pokoj.

Priestrannosť a pohodlie v interiéri

Krbový dizajn obývačky s dreveným nábytkom

Pavilón uprostred lesa s výhľadom do obývačky

veranda moderného preskleného domu

Útulný sporák so nástennými svetlami

Krb, drevený nábytok, sklenená stena

Schéma z vtáčej perspektívy

Plán schémy pavilónu

Architektonický plán domu – z profilu

Pavilón pôdorysu domu-architektúra Roberta Gurneyho