architektúra

Návrh domu od La Shed Architects – Moderný štýl v Kanade

dom obývačka kuchyňa biela moderná gauč sivá

To Dizajn domu, ktorý by sme vám chceli predstaviť sa volá De Gaspé a bol navrhnutý architektúrou la Shed. Dom sa nachádza v Kanade a presnejšie v Montreale. Vyznačuje sa moderným štýlom, v interiéri aj exteriéri.

Návrh domu v Kanade – kuchyňa, obývačka a jedáleň

kuchyňa byt sedačka šedá varenie moderný dizajn dom

Do domu sa vchádza modernými presklenými dverami s čiernym rámom. Je zrejmé, že predná fasáda je z tehál. Vstupný priestor pred domom má záhony s krásnymi rastlinami, ktoré ho podporujú Dizajn domu aby to vyzeralo živšie. Zostávajúce strany domu sa opäť vyznačujú sivým lakovaným drevom.

Moderný štýl od Dizajn domu je už zrejmé z blokového tvaru domu. A v interiéri sa dá očakávať presne tento štýl. Kuchyňa má jednoduchý dizajn a vďaka bielej farbe vyzerá jasne a priateľsky. K tomu ešte prispievajú veľké predné okná, ktoré prepúšťajú do miestností dostatok svetla. Inak je kuchyňa veľmi priestranná a ponúka veľa priestoru, takže varenie pre dvoch s touto Dizajn domu je skutočná pochúťka a zábava.

House Design – Priestranná jedáleň s veľkým stolom

dom jedálenský stôl jedálenská stena čierny dizajn

To Návrh domu v Obývacia izba, ktorá susedí s jedálňou, je o niečo menšia, ale stále útulná. Ani tu nie je žiaden skreslený pohľad na moderný dizajn. Pohovka v jednoduchej šedej farbe ponúka úplné pohodlie pri sedení a ležaní a vytvára nádherný akcent na teplú farbu steny v oranžovej farbe, ktorá sa rozprestiera po celej ploche schodiska. Ale to nestačí, pretože aj schody boli namaľované touto žiarivou farbou. Obývačka aj kancelária na druhom poschodí týmto spôsobom získajú hrejivú a zároveň optimistickú atmosféru, ktorú podporujú iba drevené lamely za zariadením Rega. Pre Dizajn domu Mimochodom, také pásy slúžia aj ako zábradlie na druhom poschodí.

Nástenný dizajn v oranžovej farbe ako farebný akcent

obývacia izba plynová stena oranžový gauč koberec schody polica

Schodiskové prevedenie v oranžovej farbe so skvelým zábradlím z drevených pásov

schodisko do obývačky dom červeno šedá sedačka okno predné

Návrh domu s kancelárskymi priestormi na druhom poschodí

chodba kancelária drevené zábradlie moderná červená stena

Svetlý dizajn kúpeľne v bielej farbe

dizajn domu kúpeľňové umývadlo vaňa sprchovací kút

Kúpeľňa to tiež necháva Dizajn domu nič netúžiť. Pôsobí bielymi stenami z dlaždíc a efektnou mozaikou v čiernej farbe na podlahu. Sprcha je naopak úplne čierna a vyzerá mimoriadne elegantne a moderne. Konzola s umývadlom je vyrobená z bieleho vysokého lesku a vrchná doska je z masívneho dreva. Polička zabudovaná do steny poskytuje úložný priestor. Moderná vaňa, ktorá stojí voľne v miestnosti, zaisťuje dostatok relaxácie po náročnom pracovnom dni. Nemyslíte si, že tento dizajn domu je práve dokonalý?

Moderná, voľne stojaca vaňa

vaňa mozaika podlaha čierna polica vstavaná vaňa

Unikátny dizajn vyrobený z čiernych mozaikových dlaždíc

kúpeľňová mozaika čierne okrúhle kamene elegantný dizajn

Jednoduchý záhradný dizajn pre moderný domov

dizajnový dom obytná štruktúra nádvorie záhradná terasa stromové rastliny drevený záhradný nábytok

A keď je pekné počasie, môžete si kávu vychutnať vonku. Záhrada, ktorá je tiež súčasťou Dizajn domu a navrhnuté skôr ako vnútorné nádvorie je skvelé. Terasa má peknú drevenú podlahu a dokonca aj chôdzu naboso je príjemným zážitkom. Aby záhrada nevyzerala príliš holá, vysadili stromček a rozdali kvetináče so zelenými a kvitnúcimi rastlinami. A hoci tu nie je príliš veľa miesta, tento Dizajn domu myslelo sa aj na praktický prístrešok na uskladnenie rôzneho záhradného náradia.

Na druhom poschodí je tiež veľká terasa na relaxáciu. Nechýba ani úložný priestor v podobe kôlne. Akcentom sú nepochybne veľké oranžové dvere. Tento balkón má dve dizajnové stoličky v modernom štýle, ale bez problémov sa doň zmestia aj väčšie kusy nábytku, ako je pohovka a kreslo..terasa balkónové dvere červené panely abstraktné stoličky

detský dom dom dizajn hracia rohová tabuľa farba čierna

de gaspe vchod do domu tehlová posteľ čierna

dizajn domu moderná architektúra canada la shed

dom design de gaspé sivá fasáda moderná

Dizajn od la Shed architecture.