architektúra

Moderný montovaný dom ukazuje nové tendencie v montovanej stavbe

Obývacia izba s posuvnými dverami z fasádneho skla

Predstavujeme vám jeden moderný montovaný dom, ktorá ukazuje budúcnosť prostredníctvom inovatívneho dizajnu a nízkych výrobných nákladov. Architektonická firma Abaton zo Španielska navrhla a vyrobila mobilný dom pre dve osoby. Budovu je možné bez problémov rýchlo prepravovať a postaviť ju takmer na akýkoľvek terén.

Moderný montovaný dom – štýlové zariadenie, praktická konštrukcia

Montovaná domová montáž drevenej fasády na zateplenie

V mnohých krajinách sa počet obyvateľov každým dňom zvyšuje. Najmä v rozvojových krajinách je problém stavby domov len ťažko vyriešiteľný. Architektonické štúdio Abaton navrhol projekt, ktorý by mohol problém vyriešiť. bytie moderný montovaný dom Nazýva sa APH80 a pozostáva z jedného stavebného objemu. Konštrukcia pripomína kontajner a rozprestiera sa na ploche 27 metrov štvorcových / 9 metrov dlhých a 3 metre širokých /. Dom bol vyrobený z jedle. Štruktúra dreva bola špeciálne spracovaná tak, aby odolávala nepriaznivému počasiu alebo silnému slnečnému žiareniu. Teplo chráni vrstva izolácie s hrúbkou 12 cm. Dom má tradičný tvar. Dom sa do krajiny otvára posuvnými dverami a niekoľkými oknami. Montáž konštrukcie trvá jeden deň a výroba jednotlivých komponentov – 4-6 týždňov na prvok.

Moderný montovaný dom so štýlovým interiérom

Obývačka vybavená kuchynskými spotrebičmi rustikálnym nábytkom

Panelový dom je premyslene rozdelený na niekoľko miestností. Spálňa, kúpeľňa a otvorený obývací priestor s malou kuchynkou ponúkajú všetky vymoženosti, ktoré by ste od moderného domu mohli chcieť. Pohodlný kožený nábytok a konferenčný stolík v obývacej izbe ponúkajú možnosť relaxácie po dlhom dni v práci. Nástenná polica šetrí miesto a ponúka úložný priestor pre zbierku kníh. Kuchyňa je malá, ale má všetko, čo potrebujete. A moderný montovaný dom so štýlovým interiérom – tak by sa dal opísať projekt APH80.

Montovaný dom je štýlový a praktický

Drevený dom montované možnosti vidieckej dovolenky

Klasická konštrukcia skrýva modernú sklenenú fasádu

Montované domové dvere stavebné terénne praktické

Preprava moderných panelových domov je jednoduchá

Montované domové nákladné autá španielska architektonická firma

Panelový dom má podlahovú plochu 27 metrov štvorcových

Bočný pohľad na drevené žalúzie zavesené zhora

Montáž trvá jeden deň

Rýchla výroba drevenej konštrukcie

Moderný montovaný dom – modrotlač

Bočný pohľad na otvory podrobností náčrtu budovy

Náčrt budovy a distribúcia miestnosti

Modulárny plán dverných rozvodných dverí