architektúra

Moderný kamenný dizajn v „Under the Moonlight House“

kameň-dizajn-moderná-architektúra

Toto je jeden z najlepších príkladov súčasnej architektúry, ktorý môžete pravdepodobne vidieť. „Under the Moonlight House“ sa nachádza v Mount Hotham v Austrálii a je to skutočne mimoriadna budova. Najvzrušujúcejším spôsobom integruje staré s novým. Postavila to architektonická kancelária „Giovanni Dambrosia moderný kamenný dizajn. Jedná sa o kamenný dom navrhnutý pre všetky ročné obdobia a maximalizuje harmóniu s vonkajšími priestormi prostredníctvom masívnych zasklených stien a strešných panelov. To sa dosiahlo integráciou komplikovaných kovových rámov so základnými tradičnými kamennými múrmi. Ten moderný Kamenný dizajn v interiéri a exteriéri sa nádherne spája s tradičnými a súčasnými materiálmi, ktoré vytvárajú pre projekt živú a dynamickú atmosféru.

Moderná architektúra s atraktívnym kamenným dizajnom

Kamenný dizajn pod mesačným svitom

Z vonkajšej strany je profil z moderný kamenný dom Fascinujúco asymetrické až do bodu, kde z určitých uhlov vzhľadu pripomína dekonštruktivizmus. Sklenené a kovové konštrukcie sa zdajú byť takmer nebezpečné na udržanie rovnováhy v hustých kamenných štruktúrach. Uhly vytvárajú úžasný pocit svojvôle, ale aj nepravdepodobnú a istú stabilitu. Táto náhodnosť je, samozrejme, iba modernou ilúziou Kamenný dizajn byť považovaný za motív dizajnu. Interiér je elegantný, priestorný a mimoriadne luxusný. Zdá sa, že obrovské sklenené povrchy usmerňujú krajinu moderný kamenný dom priniesť k. Toto sa stáva hlavným zameraním vo všetkých hlavných biotopoch.

Kamenný dizajn v exteriéri

exteriér-moderný-kamenný dom

Moderný kamenný dizajn v interiérovom dizajne zachováva nádherný panoramatický výhľad do domu prostredníctvom siete čierneho kovu. V príkrom kontraste sú upokojujúce pevné kamenné múry ponechané bez ošetrenia, aby sa ukázali nádherné estetické vlastnosti tradičného masívneho kameňa. Týmto spôsobom sú materiály vlastne dekoratívnou schémou v moderný kamenný dom.

Dom snov z Giovanni Dambrosia

Asymetrická štruktúra z domu s kamenným dizajnom

asymetrická štruktúra-dom-kameň-dizajn

Dekor je jednoduchý, ale super štýlový. Dostatok nízkeho sedenia a spánku slúži na vytvorenie mäkkých, pohodlných plošín, ktoré poskytujú maximálnu relaxáciu. Dominantnými farbami tohto elegantného nábytku sú svieže neutrálne tóny. Farebné vankúše to oživia  moderný kamenný dizajn a ich farby a vzory obohacujú a prispôsobujú tento príjemný dom. Jednoduché tvrdenie, že „Under the Moonlight House“ je zvláštnym snom pre šťastnú rodinu, ktorá ho vlastní, je podhodnotením..

od Jaz

Steny z prírodného kameňa v interiérovom dizajne

interiérový dizajn stien z prírodného kameňa

pevné kamenné múry

pevné kamenné múry

štýlový-luxusný-kamenný-dizajnový dom

úžasný-panoramatický-výhľad-pod-mesačným domom

rozprávkovo-panoramatický-kamenný dom

moderná architektúra-kovové konštrukcie

sieť-čierno-kov-zaujímavá-konštrukcia

ultimátna-relaxačná-kúpeľ-relaxačná zóna