architektúra

Moderný dom v lese so sklenenou fasádou

Osvetlenie domu

Tento malý moderný hotel sa nachádza na svahu uprostred lesa Dom v lese ponúka vynikajúci výhľad vďaka sklenenej fasáde a inovatívnej konštrukcii. Pri stavbe tejto vynikajúcej budovy, ktorá je určená pre prázdninový dom mladej rodiny, sa hojne používalo drevo. Prirodzená farba fasády a veľké sklenené dvere hladko spájajú interiér s exteriérom, takže moderná architektúra je v súlade s okolím. Plochá strecha bola zároveň navrhnutá tak, aby ste si mohli naplno užívať krásne miesto.

Moderný dom v lese – zaujímavá otvorená konštrukcia

moderný-chata-les-krb

To Dom v lese je všade obklopený nádhernou prírodou – z jednej strany sa môžete čudovať jazeru, z druhej začína zelený les. Napriek tomu je poloha veľmi priaznivá, pretože dom je zo všetkých strán chránený pred zvedavými pohľadmi zelenou vegetáciou. Preto architekti z MW Works rozhodol sa pre otvorený plán. Interiér je čo najjednoduchší, aby si krásna oblasť mohla lepšie prísť na svoje. Slnko prichádza hojne cez okná a drevo robí dom útulným. Voľne stojaci krb v obývacej izbe je v rovnakej farbe ako sedačka a vytvára tak akcenty. Dekor je jednoduchý, ale napriek tomu pohodlný. Veľká rohová sedačka, pohodlné drevené kreslo a veľká nástenná polica sú jediné kusy nábytku v obývacej izbe. Spálňa je plynule prepojená s kúpeľňou. Puristické formy definujú nábytok.

Dom v lese so strešnou terasou

minimalistický-obývačka-dizajn-dom-les

To najlepšie na tomto Dom v lese je strešná terasa, na ktorú sa dá dostať po kovovom schodisku pod holým nebom a odkiaľ sa otvára nádherný výhľad. Pred domom bola tiež navrhnutá útulná terasa. Drevená podlaha vizuálne spája záhradu s lesom. Všetko vyzerá veľmi prirodzene – vďaka tomu je táto moderná architektúra taká atraktívna.

Sivá sedačka v obývačke

Obývacia izba-obývacia izba-jedáleň

Moderne vybavená kuchyňa

Vila moderne vybavená kuchyňa

Moderná obývacia izba s oknami od podlahy k stropu

Spálňa-nádherný výhľad

Veľká voľne stojaca vaňa

Drevená kúpeľňa voľne stojaca vaňa

Vonkajšia terasa jazero

Dom lesná spálňa

Moderný dom so sklenenou fasádou

Sklenená fasáda-dom-les-moderná-architektúra

Obývacia izba s nádherným výhľadom

Chata lesná sklenená fasáda

Vonkajšia strešná terasa a schodisko

moderný dom v lese-krásna lokalita