architektúra

minimalistická architektúra domu – Klevens Udde od Wingårdh Arkitektontor

moderná kuchyňa-drevo-švédsko

Je to zaujímavý projekt, minimalistická architektúra domu, navrhnuté švédskym štúdiom Wingårdh Arkitektontor. V skutočnosti ide o ambiciózny podnik, ktorého hlavným cieľom je vytvoriť jednu z najexkluzívnejších štruktúr v Európe. Hovoríme o stavbe deviatich trojuholníkových domov na západnom pobreží Švédska, neďaleko ostrova Smögen. Pribudne aj dvanásť radových domov a päť lodných domov.

minimalistické pobrežné domy vo Švédsku

minimalistický-pobrežný-dom-švédsko

Toto jedinečné architektonické prostredie bude určite lákadlom pre všetkých milovníkov minimalistická architektúra domu. Pri pohľade na túto očarujúcu drevenú budovu zasadenú medzi skalami vyhrievanými slnkom sme svedkami jedinečného pohľadu, ktorý stimuluje všetky zmysly. Veľká časť tohto odvolania spočíva práve v tom minimalistická architektúra domu a ich krásne geometrické tvary.

minimalistická architektúra – drevený dom vo Švédsku

minimalistická architektúra-drevený dom-švédsko

the minimalistická architektúra domu ponúka jedinečné riešenia pre exteriér aj interiér tohto domu. Ide o domy, ktorých veľkosť sa pohybuje od 147 do 229 m 2 a ich dokonalý vzhľad, najmä na fasádach, obložených prírodne zvetraným sivým drevom. Sklenené steny a paluby so širokými otvormi medzi nimi ešte viac zdôrazňujú ich krásu minimalistická architektúra domu.

Sklenené steny – minimalistická architektúra domu

sklenené steny-minimalistické-drevené-architektúry-švédsko

Vnútro moderné domy s priestrannými obytnými priestormi fascinuje jednoduchými dizajnovými riešeniami. Tieto vzdušné izby sú zariadené predovšetkým dreveným nábytkom. Nájdete tu tiež nádherne zdobené interiéry, ako je veľká spálňa, hosťovská izba, kúpeľňa so sprchovacím kútom a podobne. Interiéry, ako je tento zvonku, sú zdobené množstvom estetiky a štýlu. Preto sú tieto domy navrhnuté s moderným interiérovým dizajnom v minimalistickom štýle a v každom prípade zanechávajú hlboké stopy vo všetkých mysliach dotknutých ich krásou.

Drevená architektúra – dom Klevens Udde

drevená architektúra-dom-klevens-udde-švédsko

Krásny dom „vĺn“ – minimalistická architektúra – pobrežný dom

minimalistická architektúra – dom O v Holandsku

Sklenené okná od podlahy k stropu

moderná-drevená-architektúra-dom-klevens-udde

minimalistická architektúra – radové domy vo Švédsku

minimalistický-drevená-architektúra-dom-klevens-udde

Moderná minimalistická architektúra – dom XY

Radové domy vo Švédsku

radové domy-Wingårdh-Arkitektontor

Wingårdh Arkitektontor radové domy

radové domy-vo-švédsku

Moderný dom – stavebný projekt pre udržateľnú architektúru v Austrálii

Švédske pobrežie

švédske pobrežie

minimalistická architektúra-vila-švédsky plán minimalistická architektúra-švédsky plán minimalistická architektúra-Švédsko

Hotel snov v New Yorku – kreatívna moderná hotelová architektúra