architektúra

Dom 360 Subarquitectura, Španielsko

špirálovitý dizajn domu od Subarquitectura

Tento dom vás takpovediac otočí do kruhu. To  360 Subarquitectura House je moderný monolit v Madrid, Španielsko. Hovorí sa tomu 360 dom kvôli svojmu tvaru. Vnútorné nádvorie, ktoré navrhol španielsky architekt Subarquitectura, rozhodne vyzerá mimoriadne. Môžete vidieť krásne navrhnutú špirálovú architektúru, ktorá sa točí dokola. Nie, nejde o optický klam, v skutočnosti to tak vyzerá. Je to také vynikajúce a pritom také prirodzené, však? Človek sa čuduje, ako môže byť niečo také jednoduché a výnimočné zároveň. Teraz tento dom nie je len mimoriadny a jedinečný. Je to ukážka jednoduchosti skutočného génia.

Špirálová štruktúra

špirálová konštrukcia z domu

Lineárne usporiadanie začína na hornej úrovni a potom prekvapivo končí na spodnej úrovni s výhľadom na bazén. Pozrite sa na obrázky a urobte si predstavu o tomto fascinujúcom architektonickom návrhu. Môžete vidieť, že dom je mixom futuristických a moderných štýlov. Okná sú na vonkajšej stene, aby boli miestnosti rozmaznávané prirodzeným slnkom. Dom je obklopený krásnou záhradou. Je ideálny na popoludňajší čaj alebo len na čítanie knihy za denného svetla. Čierna fasáda je vo veľmi elegantnom kontraste k nádherným bielym interiérom.

Magnetická tmavá fasáda

360 dom - inovatívny dizajn

Tento domov nie je len umeleckým dielom, je to aj účinný luxus. Môžete vidieť každý detail 360 domov Je krásne navrhnutý a dokonale ladí s dizajnom a štýlom interiéru. Dom je zariadený moderne, štýlovo a veľmi elegantne.

špirálovitý dizajn domu od Subarquitectura

špirálovitý dizajn domu od Subarquitectura

Kruhová architektúra - pohľad zozadu

360 dom podľa plánu Subarquitectura