Architektúra, interiérový dizajn

minimalistický kompaktný kancelársky nábytok pre efektívnu prácu

moderná kancelárska budova-architektúra-minimalizmus

Mori x hako je minimalistický kompaktný kancelársky nábytok, ktorý bol vyrobený takmer výlučne z prírodných materiálov a prispieva k elegantnému, útulnému a krásnemu pracovnému prostrediu. Ak vás zaujíma minimalizmus a hľadáte zaujímavý a praktický nápad, určite sa vám tento dizajn bude páčiť.

Kompaktný kancelársky nábytok z prírodných materiálov – nápad z Japonska

moderný kancelársky nábytok v Japonsku

Japonci zvyčajne kladú väčší dôraz na praktický interiér ako na estetiku. Tu je predstavená vzrušujúca kombinácia oboch – nielenže je zaujímavá celá budova – jedna stena je kompletne zasadená, zatiaľ čo na druhej strane bočné okná rôznych veľkostí dodávajú moderný vzhľad. Vnútri je každá izba navrhnutá inak. Spoločné majú otvorené, priestranné plochy a používanie dreva. the kompaktný kancelársky nábytok sa vyznačuje elegantným zvlneným tvarom nábytku.

Kompaktný kancelársky nábytok s množstvom zelene

minimalistický-kompaktný-kancelársky-nábytok-drevo

Konferenčná miestnosť-moderný-drevený nábytok

Veľa rastlín je jedinou ozdobou, ktorú miestnosť potrebuje. Bambusový, dubový a teakový nábytok vytvára útulné prostredie. Ten praktický kompaktný kancelársky nábytok príde na svoje vďaka slnečnému žiareniu, ktoré hojne prichádza cez okná. Jemné prírodné tóny prispievajú k lepšiemu prostrediu, veľké okrúhle lustre poskytujú dodatočné osvetlenie.

Elegantné osvetlenie prispieva k príjemnej atmosfére

moderný-okrúhly-kancelársky-stôl-praktický-drevený nábytok

Minimalistický dizajn Architekti UID je jednoduchý, a pritom elegantný. V konferenčnej miestnosti sú napríklad vedľa seba umiestnené rôzne modely stoličiek z rovnakého materiálu. Malé obrázky pri vchode sú jedinou ozdobou, ktorú táto kancelária skutočne potrebuje. Niektorý biely nábytok dokonca spôsobuje, že miestnosť vyzerá väčšia. Interiér je tiež praktický – všetky pracovné stanice sú blízko seba a mnoho zaujímavých skriniek a vstavaných políc ukrýva dokumentáciu, aby kancelária vyzerala dobre organizovane.

Od Abigail

Minimalizmus-kompaktný-kancelársky nábytok

Moderná osadená fasáda administratívnej budovy

moderná kancelárska budova-vysadená-fasáda

minimalistická fasádna kancelárska budova v Japonsku

moderná architektúra-minimalizmus-fasáda

Elegantný vchod s množstvom rastlín

minimalistický kompaktný kancelársky nábytok