Architektúra, interiérový dizajn

minimalistický kancelársky dizajn v thajskom Petchburi

minimalistický kancelársky dizajn v Thajsku

Baan San Kraam je mimoriadna kancelária s minimalistickým interiérovým dizajnom na pláži. Jedná sa o rozvoj komerčných budov otočených k moru. Budú v thajskom Petchburi. Projekt dokončia Somdoon Architects. Jeho cieľom je vytvoriť pracovné oblasti, v ktorých sa ľudia budú cítiť spojení s prírodou, a predovšetkým si užijú všetky pozitívne aspekty morskej atmosféry. Komerčné budovy sú moderné, štýlové a ladia s prírodným prostredím. Toto minimalistický kancelársky dizajn je veľmi príťažlivý pre ľudí, ktorí chcú robiť kreatívnejšiu prácu alebo sa len vyhnúť rušnému mestskému životu.

Moderný dizajn zo predvádzacej miestnosti

minimalistický kancelársky dizajn v Thajsku - predvádzacia miestnosť

Drevená paluba tohto minimalistické kancelárske návrhy je tiež schodiskom na strešnú terasu, kde je výhľad na more ešte očarujúcejší. Posuvné dvere slúžia ako ochrana kancelárie počas daždivých dní a keď sú otvorené, umožňujú ešte väčšie prepojenie s prostredím. Jedna z najlepších vecí na tomto minimalistický kancelársky dizajn je, že je plne vybavený všetkým, čo potrebujete. Týmto spôsobom ponúka pohodlie, pokoj a inšpiráciu.

Pracovné oblasti v súlade s prírodou

moderné zariadenie predvádzacej miestnosti

Toto minimalistický kancelársky dizajn je nielen unikátny svojimi architektonickými riešeniami a inováciami, ale aj koncepciou. Kombinuje prácu a relaxáciu a vytvára nádhernú atmosféru pre akýkoľvek typ práce. Zakrivený balkón a abstraktné tvary to robia minimalistický kancelársky dizajn elegantné a vynikajúce.

minimalistický kancelársky dizajn pri mori

minimalistický kancelársky dizajn pri mori

Zriadenie v tomto minimalistický kancelársky dizajn je štýlovo krásny a vyrobený z najlepších materiálov. More, nádherná krajina, z Štúdio Sanitas navrhnuté tak, aby vietor a nádherná divoká príroda zmenili túto komerčnú budovu na oázu, v raji na zemi. Rozhodne to nie je niečo, čo vidíme každý deň. Toto minimalistický kancelársky dizajn je určite neobvyklé, ale je to vývoj pracovných priestorov.

Rebecca T..

Kreatívny dizajn krajiny pred obchodnou budovou

minimalistický kancelársky dizajn v Thajsku

 Kancelársky dizajn - Baan San Kraam

   Myšlienka krajinného dizajnu

Moderný kancelársky dizajn kombinuje prácu a relaxáciu

moderný dizajn obývačky v Thajsku

moderná biela spálňa v Thajsku

nápad na dizajn bielej jedálne

Architektonické plány projektu – Moderný dizajn kancelárie pri mori

plán moderného kancelárskeho dizajnu v ThajskuPlán - predvádzacia miestnosť Baan San KraamPlán predvádzacej miestnosti

Dizajn krajiny: Štúdio Sanitas

Architekti: Somdoon Architects