Architektúra, interiérový dizajn

Luxusný interiérový dizajn – penthouse od ZZ Architects

Duplex Penthouse Mohnani v indickom Bombaji

Penthouse v Bombaji s najvyšším luxusom

Predstavujeme vám veľmi luxusný Nápad na interiérový dizajn. Jedná sa o mezonetový strešný byt v indickom Bombaji. Jedná sa o moderný a luxusný súkromný byt. Projekt je navrhnutý architektmi ZZ. Rezidencia má priestranné a pekne zariadené izby. Obývacia izba je veľmi príťažlivá, najmä vďaka sklenenej kupole na strope, ale to nie je všetko, čomu sa v tomto fascinujúcom priestore môžete čudovať. Obrovská modulárna pohovka je rovnako zaujímavá Nápad na interiérový dizajn.

Ultra luxusný interiérový dizajn – penthouse v Bombaji

penthouse luxusného interiéru v Bombaji

Kombinácia týchto štyroch samostatných jednotiek je jedna elegantný nápad na interiérový dizajn. Sú rozložené takmer po celej dĺžke miestnosti a ponúkajú neuveriteľné pohodlie. Dekorácia sa stala úspešnou vďaka sérii dekoratívnych vankúšov, ktoré dodávajú miestnosti veľké kúzlo. Ďalší atraktívny Nápad na interiérový dizajn v obývačke je neuveriteľná hra svetla dosiahnutá pomocou tabúľ skla.

Luxusný kus nábytku v strešnom apartmáne

luxusný kus nábytku v Bombaji

Hovoríme o skutočne luxusnom Interiérový dizajn. Rezidencia má neuveriteľný salónik, ktorý sa nachádza v blízkosti jedálenského kúta. Podlaha je vyrobená z priesvitného onyxového mramoru, ktorý umocňuje pocit luxusu. Orechové panely v jedálni sú navrhnuté tak, aby ladili s krásnou skrinkou. Vitríny a kombinácia svetla to nádherne dopĺňa luxusný interiérový dizajn.

Nádherný interiér v strešnom apartmáne v Bombaji

očarujúci interiér v prízemí od zz architects

Pokiaľ ide o vonkajšie priestory, ako je terasa, dá sa povedať, že luxusný interiérový dizajn je tam tiež k dispozícii. Podlaha je vyrobená z dreva, ale je pokrytá umelou zelenou trávou, čo vytvára veľmi príjemný pocit. Exotické rastliny v nádherných nádobách dopĺňajú výzdobu terasy. Je to naozaj veľmi luxusný interiérový dizajn, v kombinácii s nádherným výhľadom na pobrežie Bombaja.

Veľkolepý dizajn jedálne od ZZ Architects

veľkolepá jedáleň od zz architets

Veľkolepý dizajn spálne v strešnom apartmáne

nádherná spálňa - penthouse v Bombaji

nápad na luxusnú výzdobu spálne

Luxusný interiér v prízemí

luxusný penthouse od zz architects - spálňa

Mramorový dizajn v kúpeľni

mramorová kúpeľňa - ultra luxusný interiér kúpeľne

Úchvatná terasa a výhľady

úchvatný výhľad z penthouse bombaj

rozprávková terasa pethouse v Bombaji