Architektúra, interiérový dizajn, domy snov

V modernej tehlovej a sklenenej architektúre sa spájajú kontrasty

„Maritimo House“ v Rio Grande de Sul, Brazília od Seferin Arquitectura

Dom Martimo z tehál a skla

Únia z Tehla a sklo v modernej architektúre definuje jedinečný charakter „domu Martima“ v brazílskom meste Rio Grande do Sul. Na úchvatnom prírodnom pozadí s výhľadom na lagúnu je tento dom silným dizajnovým vyhlásením. Kontrastné prvky, ktoré charakterizujú tento prímorský dom, stoja za návštevu.

Moderná architektúra z tehál a skla vytvára dom s dvoma osobnosťami

moderný tehlový a sklenený dom

Vonkajšia konštrukcia „domu Martimo“ je jednoduchá, ale odvážna a pozostáva z dvoch kontrastných štruktúr. Jeden s dôrazom na pevnosť, postavený z tehál, a druhý sa zameriava na sklo a priehľadnosť. Priehľadné spodné poschodie podopiera horné poschodie. Moderná architektúra z tehál a skla bol použitý na vytvorenie domova s ​​dvoma rôznymi osobnosťami. Jedna fasáda je súkromná a skrytá a druhá – otvorená a odhaľujúca. Dom bol postavený tak, aby využil úžasnú polohu s výhľadom na lagúnu. Architekti nainštalovali veľké sklenené plochy do všetkých stien s výhľadom na vodu. Betónový strop dolnej obytnej časti navyše slúži ako nádherná slnečná terasa a vďaka vyvýšenej polohe je ideálnym miestom na relaxáciu a užívanie si nádhernej krajiny..

Pod strešnou terasou je v priehľadnej obývacej časti plne integrovaný otvorený priestor. Tu prichádza vzdušná obývacia izba, jedálenský kút a luxusná kuchynská časť, ktoré sú zlúčené do jedného veľkého objemu. Posuvné sklenené dvere sa úplne otvárajú na vyvýšený balkón, takže vnútorné a vonkajšie priestory je možné úplne zjednotiť. Aby sa ešte viac rozmazali hranice medzi vonkajším a vnútorným priestorom, terasa zdieľa veľký murovaný krb s obývacou izbou. Na druhom poschodí sú tri luxusné spálne, prepojené chodbou, ktorá končí na terase s výhľadom na lagúnu. Hlavná suita je v konzolovej miestnosti, ktorá je otočená dopredu a poskytuje pohodlný priestor pre chránenú garáž. Táto suita sa zameriava na veľké okno s nádherným výhľadom.

Svetlé farby dopĺňajú modernú architektúru tehál a skla

moderný dizajn z tehlového a skleneného interiéru

Vnútri bol tento živý domov personalizovaný pestrofarebnými tkaninami – ručne zdobenými textíliami, artefaktmi a dlaždicami. Tieto kontrastujú a zjemňujú vzhľad hlavných konštrukčných materiálov, zostávajú odhalené a vytvárajú jedinečné dizajnové vyhlásenie. Estetika ďalších materiálov, ako je betón, kov a drevo, sa spája s moderná architektúra z tehál a skla, vytvoriť v dome živú atmosféru.

od Jaz

moderný exteriér z tehál a skla

Rustikálny dizajn v kuchyni

rustikálny dizajn kuchyne

Odpočinok a relaxácia v obývačke

moderná architektúra - obývačka v dome Martimo

Pohľad spredu – dom Martimo

Tehlová a sklenená architektúra - garáž od Martima Hausa

Bočný pohľad na modernú architektúru z tehál a skla

Tehlová a sklenená architektúra - krajinný hriadeľ

Krajina pred domom

moderná záhrada v dome Martimo

Návrh záhradného nábytku

Terasa - krásny nápad na nábytok

zaujímavý nápad v štýle art deco

umelecká dekorácia v dizajne kúpeľne