Aktualności

Scott Campbell – tatuażysta Robert Downey Jr dostanie darmowe tatuaże w Londynie

Od 7 do 9 listopada odbędzie się promocja, podczas której Scott Campbell, osobisty tatuażysta Roberta Downeya Jr., wykona w Londynie za darmo tatuaże. Campbell to jeden z najbardziej uznanych artystów tatuażu na świecie. Oczywiście jego praca jest bardzo kosztowna, a zwykły śmiertelnik prawdopodobnie nigdy go nie zobaczy. Jednak teraz wielu ma szansę na zrobienie przez niego tatuażu i to zupełnie za darmo. Jedyny warunek: mistrz sam decyduje, który obraz wypełnić, a klient dowiaduje się o swoim wyborze dopiero po zakończeniu pracy.

Scott Campbell - tatuażysta Robert Downey Jr dostanie darmowe tatuaże w Londynie - zdjęcie

Scott Campbell – tatuażysta Robert Downey Jr dostanie darmowe tatuaże w Londynie – zdjęcie

To nie pierwszy raz, kiedy Campbell aranżuje taką akcję. Rok wcześniej w Nowym Jorku odbyła się sesja tatuażu w ciemno..

Życiorys

Scott Campbell urodził się w 1977 roku w Teksasie. Swój pierwszy tatuaż zrobił w wieku 16 lat. Wkrótce sam Scott zaczął ćwiczyć sztukę tatuowania, co ułatwił talent artysty. W latach 90. przez kilka lat podróżował po świecie, po czym wrócił do USA i osiadł w Nowym Jorku, otwierając tam własny salon tatuażu..

Pierwszym sławnym klientem Campbella był aktor Heath Ledger, który odwiedził jego salon w 2005 roku. Wkrótce rysunki mistrza pojawiły się na ciałach innych celebrytów, w tym Penelope Cruz, Orlando Bloom, Courtney Love i wielu innych..

Przygotowane przez: wędkarstwo (Mienszykow Michaił)