Aktualności

Drukarka do tatuażu tymczasowego firmy Samsung C-Lab – “Prinker”

Ciepły okres, sezon plażowy to szczyt i okres szokującej pracy dla tatuatorów. Pomimo tego, że tatuaż stał się już powszechny, trudno jest zdecydować się na pierwszy tatuaż, który zawsze będzie z osobą, a to prowadzi wielu do nakładania na ciało tymczasowego wzoru tatuażu..

Zdecydowana większość tatuaży tymczasowych wykonywana jest techniką mehendi, która polega na nakładaniu henny na ciało i jest znana od setek lat. Oprócz mehendi bardzo poszukiwane są kalkomanie, które za pomocą transferu rysunku na klej pozwalają osiągnąć dobry wynik, uzyskać rysunek, który bez szczegółowego rozważenia jest bardzo podobny do tatuażu i utrzymuje się na ciele przez kilka dni.

Drukarka do tymczasowych tatuaży Samsung C-Lab — Prinker — Zdjęcie

W tym artykule opowiemy o tym, o czym od dawna marzyło wielu miłośników tatuażu – opracowanie zespołu Samsung C-Lab o nazwie „Prinker”, który pozwala nanieść dowolny rysunek na ciało, za pomocą drukowania go tuszem – tymczasowy tatuaż na drukarce Samsung.

Zasada działania jest niezwykle prosta i nawet dziecko może korzystać z gadżetu. Kompaktowa drukarka nakłada obraz na wybrany obszar skóry, możesz samodzielnie wybrać lub narysować obraz za pomocą wygodnej aplikacji na smartfona.

Drukarka wykorzystuje tusz przyjazny dla ciała i drukuje wysokiej jakości wydruk w kilka sekund. Rysunek utrzymuje się na ciele przez 1-2 dni, co można przypisać zarówno minusom, jak i plusom.

Obejrzyj wideo: